Marc WebbI

Marc Preston Webb

6,7
978 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Marc Webb

Marc został oficjalnie zatwierdzony jako reżyser 4 części Spidermana. Ciekawe jak mu pójdzie? Dosyć odważną decyzją było obsadzać w tej roli człowieka, który nakręcił dopiero jeden film. Co o tym myślicie??

użytkownik usunięty
mich18

czas pokarze... może nie będzie tak źle ;]

mich18

Yyy to nie będzie 4 część tylko 2 część pierwsza. X_x

CZacza

Moim zdaniem cze ba dać szanse mu się wykazać a jak już wejdzie do kin wypowiadać sie czy tego nie spieprzył ........

buterfly

I tobie też CZEBA dać szansę na poprawę w ortografii ;)

jason86

o paczcie polonistka/polonista jeżeli nie masz innej roboty to daruj sobie durne komentarze ok ........

buterfly

No ciekawe jak to wyjdzie
"500 of summer" to była chyba najbardziej nudna i monotonna komedia romantyczna jaka widzialem,
film akcji w rezyserii Marca Weba ??
nie potrafie sobie tego wyobrazic

Mooman

Ma szansę się wykazać. Pamiętam że o poprzednią wersje strasznie się bałem, Raimi wcześniej tworzył filmy trochę innego typu jak np Armia Ciemności, Martwe Zło cze seriale z Xeną i Herkulesem, a trylogia z człowiekiem pająkiem udała mu się bardzo dobrze. Rozumiem wasze obawy, ale to nie tylko reżyser tworzy film, scenarzyści, producenci i aktorzy zawsze dorzucą coś od siebie. Ja bym się tam nie martwił, tylko się cieszył że film powstanie.

Mooman

wyszedł film akcji nudny i monotonny :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buterfly

Żałosny, oczywisty żart.
-1.
Żałosne riposty.
-1.
Ciągłe pisanie kilkunastu kropek po zakończeniu zdań. Po co? Po to, żeby pokazać jak dorosłą jest się osobą?
-1.
Zdobył(a) pan/pani dzisiaj trzy punkty na minusie. Gratulacje.

LouisGara


Nie komentuje twoich wypowiedzi po drugie bardzo ciekawe, że zaciekawił cie post, którego napisałem 3 lata temu .

buterfly

Spojrzałem w dyskusje tego reżysera i to znalazło się na bodajże trzecim miejscu, zajrzałem, przeczytałem, odpowiedziałem. Rzeczywiście ciekawe.

LouisGara

Bardzo ciekawe, bo jak sam zauważyłeś temat jest o reżyserze, a nie o moich błędach, jeżeli tak bardzo ci przeszkadzają to przestań pisać w tym temacie .

buterfly

Mijają kolejne 3 lata, a ty dalej nie poprawiłeś swoich błędow

Piknik_na_skraju_drogi


A ty co śledzisz ludzi ?

Widać jakie masz, ciekawe zajęcia .

mich18

Za to że w drugiej części TASM zmienił Spiderowi oczy na masce na białe ma u mnie minusa! skoro w pierwszej części były czarne to powinny takie zostać, super to wyglądało a teraz tak trochę śmiesznie ... Jak mogę do niego napisać?! bo nie mogę się z tym po prostu pogodzić :D

mich18

,,Tymczasem w jednym z wywiadów Marc Webb potwierdził, że jest zainteresowany reżyserią jeszcze tylko jednego filmu o Człowieku-Pająku. Do realizacji "The Amazing Spider-Man 4" Sony będzie musiało znaleźć kogoś nowego. "

Bardziej podoba mi się The Amazing Spider-Man niż ten pierwszy który wyreżyserował Sam Raimi ;) Z niecierpliwością czekam na kolejne dwie części ;)

andrikol

Nie bądź śmieszny. Wersja Raimiego to przy tej Webba filmowe arcydzieło. :)

Davus

Ciekawe pod jakimi względami. Spider-Man Raimiego w niczym nie jest lepszy. Gorsze postacie i fabuła. A jeśli chodzi o Green Goblina to znacznie lepszy z drugiego filmu Webba niż Raimiego.

użytkownik usunięty
michal98_filmweb

Wszystko jest lepsze w rękach Raimiego.

mich18

no i gośść udowodnił jakim jest beztalenciem, jego spidermany to kicha totalna, dobrze że go zmeinili i facet wrócił do kręcenia teledysków i seriali, tam jest jego miejsce ...

mieszkoxxx

Totalna kicha to Spider-Man 3 od Raimiego .

buterfly

ale dwójka od Raimiego to najlepszy Spiderman :) ... więc i tak Raimi wiesz dokonał cudu, a Web nakręcił taką sobie jedynkę i bardzo kiepską dwójkę. A efekty w dwójce to dramat, trójka Raimiego była o klase lepiej zrobiona.

mieszkoxxx

Nie zgodzę się z tobą .

Jedyna to dobra ekranizacją komiksu The Amazing Spider-Man .

W dwójcie od Webba jednym kłopotem, jest natomiast zbyt dużo przeciwników - Niepotrzebne wciśnięty na koniec RIhno .

Natomiast trójka od Raimiego, według mnie tot totalna kicha .

Zmasakrowany Venom , niewykorzystana postać Gwen Stacy (największej miłości Petera Parkera ) , w dodatku próba zrobienia z Petera Parkera symbiota wykonana totalnie żałośnie .

buterfly

Gwen Stacy nie zawsze była jego największą miłością czasami w komiksach robili z niej koleżankę a wrzucali za to wątek miłosny z Felicją Hardy.

Ja byłem zaskoczony właśnie wątkiem miłosny między Peterem a Gwen ale wyszło to spoko.

Co do Raimiego to 3 część była beznadziejna, Czarny Spiderman nie został pokazany jak należy z Venoma zrobili pokrakę ech.

Myślałem że zrobienie tej symbiozy nie będzie trudne w końcu powstało tyle komiksów o tym i seriali animowanych.

Cóż dla fanów na pewno szkoda że nie będzie kontynuacji Amazing Spiderman 3.

ChubakaCieLubi

To prawda co piszesz o postaci Gwen Stacy - jednak to po jej śmierci Peter Parker, bardzo długo obwiniaj siebie za że jej nie zdołał uratować .

Dlatego też z tego powodu, wcześniej o ich związku użyłem takiego wzrostu :)

Co do reszty widać że jesteśmy tego samego zdania :)

buterfly

Moim zdaniem wielką głupotą jest fakt że coś rozwiną i to porzucą później odgrzeją od nowa.

Ten spiderman fajnie się różnił od pozostałych ale mam przeczucie że następny będzie znowu sztampowy.

Mogliby się pokusić i zrobić spidermanem inną postać niż np Peter Parker to mogłoby być bardzo interesujące i pokazać pazur, np był Batman gdzie Batmanem nie był Bruce Wayne tylko jego ojciec.

No ale DC wyprzedza jakoś Marvela z takimi ciekawymi pomysłami są bardziej odważni.

ChubakaCieLubi

Mogliby wprowadzić Morales'a ale ten bohater, wystąpi już w nowej animacji o Spider-Manie .

buterfly

Właśnie oni robią całą dramę z śmiercią wójka Bena, dlatego spiderman jest jaki jest wg nich.

Gdyby jednak spidermanem był np Crane Hunter noo to byłoby zupełnie inaczej a kiedyś taki komiks właśnie czytałem.

Był on jednak skierowany powyżej pg 13 a to jest plagą tych filmów że nie pójdą na taki kompromis.

ChubakaCieLubi

Akurat w nowym Spider-Manie , śmierci wuja Bena nie ujrzymy .

Ja także chętnie zobaczyłbym Spider-Mana z kategorią R .

mieszkoxxx

Jego dwa spidermany zarobiły miliard $, 500 dni miłości zrobił za grosze film zarobił 60mln $ więc chyba dla wytwórni się wszystko zgadza. Jego spidermany są oceniane tak samo albo nawet lepiej niż spidermany Raimiego. Poza tym filmem Obdarowani udowodnił, że jest dobrym reżyserem.

simonetti

to dziwne że film zarabia a zwalniają reżysera, aktora, i robią jeszcze raz reset ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones