Marek Perepeczko

8,0
12 527 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Perepeczko

Za młodu to był przystojniak taki, że niech się Cruizy, Pitty i Clooneye chowają...

swoj_ze_swaja

Dla mnie w "młodej" wersji to jest ideał faceta!

Lucy_Bell

zgadzam się. Szkoda że nie ma go wśród nas, gdyby nie miał od lat 80 do 1997 roku przerwy w aktorstwie grał by do śmierci, a tak to grał w przerwami. Gdyby żył to by u Wajdy mógłby zagrać, przecież Wajda go obsadzał częściej od Popiołów do Pana Tadeusza.

kinomanka_13

Dokładnie. Nie wykorzystany do końca aktor niestety

swoj_ze_swaja

nie wykorzystany przez to że był stan wojenny i Perepeczko wyjechał do Australii do tej swojej żony. Ostatnio oglądałam na TVP KULTURA wywiad z Marianem Opanią i Opania opowiadał o Perepeczce, i Perepeczko się trochę Opanii czepiał chyba pozytywnie że wszędzie go pełno, a Opania mu na to że pełno bo się wszędzie mieszczę. To było niedziela z... jak będzie następnym razem w TVP Kultura to możesz zobaczyć bo Opania trochę o Perepeczce wspominał chociaż nie pamiętam żeby oni razem grali w jakimś filmie czy spektaklu TV. Jedynie Wajda potrafił docenić Perepeczkę jak był częściej u niego obsadzany i Englerta też chyba docenia skoro jest często obsadzany obsadzany.

kinomanka_13

Po prostu po upadku PRL zaczęło upadać Polskie kino poprzez komercjalizację i nie zatrudniano aktorów już tak często. Nie ma w tym żadnej tajemnicy taniej jest nakręcić szpital i detektywów niż dobry serial czy film.

ChubakaCieLubi

też to zauważyłam że po upadku PRL zaczęło upadać polskie kino, ale niektóre filmy czy seriale są fajne ale tylko niektóre.

kinomanka_13

W latach 90 jeszcze były jeszcze niedobitki dawnej kinematografii ale później apokalipsa. Wystarczy zobaczyć co robi TVN kręci brzydulę najgorsze świerwo dla umysłu jakie może być, już nie wspomnę o wszystkim co tworzą to totalny chłam.

Polsat tu jest lepiej pomimo kilku świerwowych rzeczy są też przebłyski jak np Kiepscy.

Produkcje TVP kiedyś oznaczały coś ambitnego teraz pewnie coś politycznego, nie jestem w stanie zdzierżyć filmu 1920 który jest totalną klapą czy też filmu Katyń.

Pseudo pouczające filmy bez gry aktorskiej, bez ciekawej fabuły. Włączam np BBC channel i jest przepaść anglicy potrafią robić seriale czy kino po dziś dzień, albo produkcje HBO jak Gra o Tron.

Doczekamy dnia gdzie telewizja upadnie jak będzie tak się działo.

swoj_ze_swaja

Polacy jak zawsze najinteligentniejsi oraz najpiękniejsi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones