Marian Kociniak

8,5
12 807 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marian Kociniak

klękajcie narody! Gdyby w USA się urodził byłby gwiazdorem znanym na całym świecie

martin_stone

no zgadzam się aktor przez duże W , Cichopek, Mroczki, Socha, Rosati, Adamczyk, Karolak powinni Kociniakowi buty czyścić. Franka zagrał kapitalnie, ale dla mnie to on zawsze będzie Murgrabią tam mnie do łez bawił swoimi nieudanymi pomysłami moim marzeniem jest spotkać Mariana Kociniaka kocham go i jego aktorstwo, szkoda że tak mało gra kamera go lubi.

kinomanka_13

Też chciałbym go spotkać. zmartwiłem się, bo ostatnio choruje, a 79 lat to już nie przelewki

martin_stone

czytałam że niedawno trafił do szpitala, a miał być w jakimś programie TV tylko jest w szpitalu.

martin_stone

popieram..

kebi17

Dzienx! Pozdrawiam!

kebi17

Ja też!

Marcin_Kabat

dorzucam też wspaniały głos Pana Mariana, jego głos jest super mogę słuchać jego głosu godzinami. W Janosiku super swoją dykcją mówił takie teksty jak : ,, Jest , jest ", albo ,, ale będzie trochę weselej jaśnie Panie urządzimy bale zabawy", i wiele innych.

martin_stone

100% popieram dla mnie Pan Kociniak jako Franek to czysta poezja i prawdziwe mistrzostwo fachu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones