Marianna Gierszewska

6,3
1 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marianna Gierszewska

Żenada do kwadratu, darcie paszczy w prawie każdym tekście, mimika twarzy -gra aktorska tak prozaiczna, że nawet Kulesza nie ratuje tego serialu..A miało być dobrze a nawet lepiej...

baniak15

Dokładnie, jedyne rzeczy które robi w tym serialu, to cały czas płacze, krzyczy i jest ruda. Nic więcej.

baniak15

Gra tej młodej pani to KATASTROFA!

baniak15

Gdyby wybrano do tej roli bardziej przekonywującą odtwórczynię, serial mógłby być nieco lepszy. Gra fatalnie.

baniak15

Zgadzam się . Gra bardzo sztucznie

baniak15

Komentarz jak najbardziej trafny. Irytująca gra aktorska.

baniak15

Irytująca to łagodnie powiedziane. Nie wiem czy taki był zamysł reżysera na postać Ewy czy to jednak przedstawienie postaci przez aktorkę. Nie zmienia to jednak faktu, że wyszło słabo. Zdecydowanie nie tędy droga.

baniak15

Ona nie jest po szkole aktorskiej

baniak15

Nie należy mylić gry aktorskiej z emocjami, jakie wywołuje postać. Kowalewska bardzo dobrze sobie radzi z rolą. Trudną i nieprzyjemną.

ezyrr

Serio? Chyba oglądałam inny serial

baniak15

SZOK !!! Jak można zachwycać się tą "aktorką" !! Kompletne beztalencie aktorskie, do tego dochodzi powiedzmy bardzo średnia uroda. A poruszanie się .... baby na wsi (bez urazy) powabniej chodzą ...
Jej wrzaski, pseudo płacz ... coś bardziej żenującego dawno nie widziałem.

baniak15

A W JAKIM STYLU MA GRAĆ, SKORO TAKA JEST JEJ ROLA ?
TY TEŻ CODZIENNIE INACZEJ SIĘ ZACHOWUJESZ?
OCZYWIŚCIE, ŻE NIE. JESTEŚ IDIOTĄ KAŻDEGO DNIA I NIE WYCHODZISZ Z ROLI, WIEC NIE CZEPIAJ SIĘ INNYCH, KTÓRZY OSIĄGNĘLI WIĘKSZY SUKCES OD CIEBIE.

Jestem_Odbytem_Jacka

Zgadzam sie z przedmowca. Bardzo skomplikowana i zlozona postac i uwazam ze swietnie zagrana przez Marianne. To jak wyrazala emocje bardzo kolerowalo z przedstawiona traumatyczna historia. Cala jej postac , ruch, mimika kompletnie mnie przekonaly, uwierzylam jej i tyle. Brawo i czekam na wiecej !

baniak15

Podpisuję się pod tym, niestety przez tą wieczną histerię i zawodzenie nie byłam w stanie obejrzeć drugiego sezonu, Wzbudza emocje, tak, że chce się jej wymierzyć siarczysty policzek, jej zachowanie działa jak płachta na byka, wzbudza we mnie agresję. Postać jest trudna, ale nie można każdej sytuacji tak samo odgrywać, a dozować emocje, a tak wykreowała postać rozkapryszonego bachora, który rzuca się na ziemię i miota jak nie dostanie tego co chciał. Sorry to nie na moje nerwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones