Mariusz Jakus

7,8
11 564 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Jakus

Naprawde uwielbiam tego aktora, za role w Symetria oraz Samowolka-nalezy sie szacunek.

Znakomite zdolnosci aktorskie, a ta charakterystyczna twarz z ostrymi rysami-ten facet nadaje sie
takich roli.

Ja dalem 10/10 :)

Nukita667

Dokładnie, w "Fali Zbrodni" też dawał radę.

Maciej29

zagrał tam rewelacyjnie

Nukita667

Najlepszy czarny charakter w Polskim kinie !!!

Nukita667

W Symetrii rewelacyjny, w Samowolce raczej przerysowany i teatralny.

Nukita667

Polecam tez krotki metraz pt "Męska sprawa" z 2001, w którym zagrał podobną wybuchową postac. Do takich rol jest stworzony, szkoda ze nie mial takich duzo wiecej.

Nukita667

Samowolka i Kroll to za mało szkoda że w latach 90 nie powstało więcej filmów o wojsku

Nukita667

Zgadzam się, top 10 aktorów młodszego pokolenia, szkoda ze tak rzadko go widujemy.

Nukita667

Ja go uwielbiam za postać w Fali Zbrodni

Nukita667

Podpisuje się świetny charakterystyczny aktor w Hollywood byłby aktorem pierwszej klasy do ról sk....jest idealny do komedii również .

Nukita667

Też go uwielbiam np w Fali zbrodni zagrał świetnie Rafalskiego ,ale i dobry w komediach np Kiepskich.

Ruben_fw

A mnie zachwycił w "Kruk. Szepty po zmroku". Jego postać była świetnie napisana. Niby glina na usługach mafii, ale z sercem.

Nukita667

W filmach takich jak "Samowolka", czy "Symetria" zagrał bardzo przekonywująco, realistycznie, można powiedzieć, że to aktor stworzony do takich ról.
Podobnie w serialu "Fala zbrodni", który chyba od 2004 roku był emitowany na antenie telewizji Polsat.

LilPeneros

Od 2003 seria 1 ,druga 2004.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones