Martin McDonagh

8,3
2 807 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin McDonagh

że gościu przestanie mieć fazę na umieszczanie Colina F.w swoich filmach bo gościa nie znoszę i przez to nie obejrzałam jeszcze Najpierw strzelaj... a i do 7 psychopatów mnie jego obecność zniechęciła.

aggama

Obejrzyj Najpierw Strzelaj potem zwiedzaj. Ja też nie przepadałem za panem F ale ten film znacznie podniósł jego ocenę u mnie.

Walkens1

Akurat u McDonagha staje sie zupełnie innym aktorem, nie wiem czy gościu jest wstanie wydobyc z niego umiejetnosci czy jak to wygląda ale w In Bruges gość niszcz każdą sceną.

pavlo91

Dokładnie. Jak wcześniej nie znosiłam Farrela (gdzie by nie wystąpił jego postać mnie wkurzała, zrażała do siebie), tak u McDonagha bardzo dobrze mi się na niego patrzy. Jest naturalny i zabawny (w obu filmach może zagrał podobnie, ale wolę go takiego niż jako poważnego typa, bo takie role do niego nie pasują).

aggama

Jaka muza taki reżyser........i na odwrót

aggama

Colin w filmach Pana Martina to zupełnie inny aktor. Oglądaj śmiało.

aggama

"i przez to nie obejrzałam jeszcze Najpierw strzelaj..." - przegapiając w ten sposób jeden z lepszych filmów ubiegłej dekady

użytkownik usunięty
aggama

przepraszam ale po cholerę w takim razie masz taką nadzieje skoro gość zrobił dwa filmy? powinno Ci to zwisać i powiewać a Brugia jest genialnym k...a filmem więc nie pitol i oglądaj :) Mam nadzieje, że po 4 latach już to jednak zrobiłeś bo nie chce mi się czytać tego tematu :)

aggama

Mam tak samo z Tomem Cruise'm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones