Martina Stoessel

8,0
700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina Stoessel

skąd taka średnia?żal mi was ludzie

Koszmarxd

człowieku. Po pierwsze, to telenowela, po drugie telenowela dla nastolatków o zmutowanych na amerykańską modłę mózgach, po trzecie, zagłosowało 24 osoby, a po czwarte to główna bohaterka rzeczonej telenoweli. Także przemyśl to raz jeszcze a stwierdzisz, że pytanie to zwyczajnie jest bezsensu.

Enterraz

tak ciekawe grała tylko w telenoweli na disneyu, -,- wspaniali i prawdziwi aktorzy,maja gorszzą średnią od niej -,-

Enterraz

i nie,nie stwierdziłąm ;p

Koszmarxd

zbiłam wszystkie argumenty, więc jest XD poza tym nie liczy się ocena, ale audytorium wydające ocenę. Takich szmir z reguły nie oceniam wgl, jak oglądam to z ciekawości. Obejrzałam 3 odcinki więc jeszcze schamuję z oceną, ale samo "telenowela" mnie lekko odrzuca

Enterraz

nie zabiłaś argumentów,ale ok ;D poprostu to nie jest jakas aktorka wielka itp i dziwi mnie srednia 9 -,- , no nw mnie ta tenelowela tez ogolnie odrzuca..

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Zgadzam się, mam 14 lat i uważam że, ona jak i ten ich cały serial jest do DUPY !! Kiedyś Disney miał takie fajne bajki jak : "Mulan", "Tarzan", "Pocahontas", "Król Lew" itd. A teraz ?! Biorą byle kogo i robią taki kit jak "Violetta" i Hannah Śmietana. A po co ??? Dla KASY.
A dzisiejsza młodzież to wszystko wchłania !!!
Noo, nie licząc mnie bo, ja też do młodzieży należę XD

zgadzam się
PS bez urazy ale 14 lat to raczej młodzież XD

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Ja należę, (jak ja to mówię) do bardziej dojrzałej młodzieży ;)

;)

oczywiście mając 14 lat należysz do najmądrzejszych ludzi na całym globie. ;]

Ja mam 15 lat i gdy widzę te seriale typu "Violetta" ,to mam ochote ,puścić tenczowego pawia ;p (sory za pisownię ,piszę na szybko ).

qwerty888

dobra pisowanie hehe zgadzam sie !

qwerty888

A ja po prostu takie g***no omijam z daleka. Oglądam seriale z lat 80. i 90., którym to badziewie do pięt nie dorasta. :-P

dokładnie !!

Zgadzam się z tym że kiedyś bajki Disneya były super.Ale serial Violetta jest pouczający np. Jak okłamie tatę ma straszne wyrzuty sumienia i tego bardzo załuje to jest pouczajace bo cały serial uczy żeby nie kłamać bo w końcu i tak się wszystko wyda

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

No, nie wiem. Widzisz wiele bajek i seriali ma jakiś morał. Violetty nie oglądam ( widziałam ze dwa odcinki ) i nie wiem co tam się dzieje ale, szczerze mówiąc drażnią mnie te jej problemy ( z którym chłopakiem być ? z tym czy z tym? ). Gdybym ja miała takie problemy to życie byłoby piękne.

Czasami są takie trójkąty miłosne. Takie problemy to też bym chciała mieć oprucz tych z tatą.

Violetta_Stosel

Pouczający???? Chyba żartujesz. Płytkie "problemy" jakiejś gowniary z IQ niższym od temperatury pokojowej, która wpada w histerię, bo jej się złamał paznokieć, . Obejrzyj sobie kiedyś jakiś serial z lat 80. lub 90. i porównaj. Wtedy seriale BYŁY pouczające.

użytkownik usunięty

rozwaliłaś mnie tym postem

użytkownik usunięty

Mulan-chińska wariatka Pocachontas-Indyjska wariatka Tarzan-Człowiek z lasu i to jest normalny film ???- wikusiatym

użytkownik usunięty

Tamte filmy czegoś uczą.

użytkownik usunięty
Koszmarxd

No właśnie -.- zgadzam się z tobą , nie lubię jakoś tej aktorki wkurza mnie -.-

Dokładnie. Jeżeli ktoś zagrał tylko w 1 projekcie to nie powinien mieć tak wysokiej oceny. Bo ogółem ja tego nie oglądam, ale żeby wystawić tak wysoką ocenę trzeba zobaczyć, jak dany aktor gra różne postacie, tzn. od tych złych po tych dobrych czy chorych umysłowo. A tutaj nagle tak wysoka ocena za samo tańczenie czy śpiewanie?

użytkownik usunięty
lucre

No właśnie, w 1 filmie gra i tylko za tańczenie i śpiewanie... O właśnie oglądam Disney Channel i reklama Violetty, zbieg okoliczności xD tak więc, tylko za tą zasraną telenowelę ma taką wysoką ocenę .__.

użytkownik usunięty

No proszę, widzę że, bym się z Wami dogadała bo, w szkole jak tylko powiem coś na ''Violette'' to koleżanki mnie dosłownie ( za przeproszeniem ) opieprzają !!! X/

użytkownik usunięty

No widzisz :P

to jest serial, a nie film. czy nie możecie zacząć odróżniać jedno od drugiego?

użytkownik usunięty
ekoderka

Oj tam...

lucre

o to mi chodzi

lucre

A umiesz lepiej ? Wątpie żeby połowa osób zagrała tak dobrze jak ona

Violetta_Stosel

Wiedz, że nie potrafię grać, dlatego nie pcham się na siłę do telewizji tak jak Martina. Dziewczyna powinna zrozumieć, że się nie nadaje.

"Wątpie żeby połowa osób zagrała tak dobrze jak ona" ---> no przepraszam, ale w którym momencie ona zagrała dobrze? Jeżeli już to niech się zajmie muzyką niż aktorstwem.

lucre

Skoro nie umie grać to czemu dostała główna rolę?
Normalne pytanie.
Bo skoro nie umie grać to czemu? Przecież dostała główną role a startowała do innej

Violetta_Stosel

Dostała tę rolę po znajomości.

Violetowa00

Ale startowała do innej a w ogóle piszcie co chcecie mnie to wisi.
Ja wiem swoje a wy swoje.
Pa

Violetta_Stosel

Bo dała dupy...

Scream_Aliens

Nie musiała. Ma ojca w telewizji :)

lucre

https://www.youtube.com/watch?v=hVnwmpwlHkM Muzyką? Czy aby na pewno? Mnie na przykład to boli...

KeThA

Aktorsko może jeszcze kiedyś się wyrobi, ale śpiewać nie umie..

;p

Koszmarxd

Zgadzam się niestety... Ja nie mam zamiaru oceniać ŻADNEGO absolutnie żadnego aktora z tego serialu (pomimo całej mojej sympatii zarówno do serialu jak i do odtwórców głównych ról). Jedynie Diego Ramos, którego znam np. ze "Zbuntowanego Anioła", zasługuje na to żeby go ocenić. A Martina poza "Violettą" nie ma żadnego innego dorobku. Wielu lepszych od niej aktorów ma niższą średnią. Rozumiem można ją lubić (sama ją lubię) ale proszę was, trochę rozsądku...

Lola140392

dziekuję,że ktoś się zgadza ; >

Lola140392

Zgadzam sie z toba po 1 serialu trudno jest ocenic talent ale musze przyznacze serial jest spoko

JuliaLiza

serial jest spoko ale probuja zrobic z tego takie dramatyczne (w ogole in sie to nie udaje)

Koszmarxd

Martina jest jeszcze młoda a wcześniej grała tylko rolę 3 czy tam 2 planową więc nie można od niej wymagać perfekcji ale masz rację ,że lepsi aktorzy dostają niższe średnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones