Mary McDonnellI

Mary Eileen McDonnell

7,4
4 443 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary McDonnell

nie jest złą aktorką, ale jakoś drażni mnie na ekranie. Może to przez jej charakterystyczną mimikę. A może dlatego, że ma duże kości policzkowe przez co wygląda jak Cher z silikonowymi wkładkami. Co by to nie było nigdy jej nie lubiłem, nawet w "Tańczącym z wilkami" mi nie pasowała.

zonk_2

bo ma aparycje wszystkowiedzacej mamusi.. i co gorsza wlasnie takie role gra.. role kobiet ktore sie stawiaja calemu swiatu i na koniec stawiaja na swoim... mnie wkurza szczegolnie w BG... teraz ogladam i tylko marze o tym zeby ktos kazal jej sie zamknac...

użytkownik usunięty
michostr86

konflikt z matką, hoho, i to w McDowell widzisz swoją matkę? zastanawiające... co na to powie Dr. Freud - po odpowiedź udaj się do Joeya :D

cium

użytkownik usunięty
michostr86

nie mam pojęcia co to znaczy, ale brzmi zabawnie :D

użytkownik usunięty
zonk_2

mnie drażni płyn ludwik, nie wiem czy to jakiś środek w nim zawarty, a może kolor, który kojarzy mi się z kosmitami. nigdy go nie lubiłem, nawet do puszczania bąbelków.

zonk_2

Dokładnie. W pełni się zgadzam. W "Battlestar Galactica" irytująca jak cholera.

Piotrek4

W niektórych sytuacjach w serialu szczególnie w 2 i 4 sezonie jej zachowanie tak mnie irytowało, że miałem ochotę wziąć wyżynarke i przejechać jej po twarzy :) Ale przez takie incydenty ten serial był dla mnie jeszcze ciekawszy.

zonk_2

a ja ją lubię choć jej mimika, ciągły głupkowaty uśmieszek, we wszystkich rodzajach sytuacji zabawnych i poważnych, czasem drażni tylko w Passion fish zagrała inaczej, nie uśmiechają się tak głupkowato

zonk_2

Świetna jest, tylko nie każdemu się jej gra podoba. Gra z refleksją.

zonk_2

Również nie mogę jej zdzierżyć, strasznie mnie irytuje. Ma jedną minę, która niczego nie wyraża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones