Mary-Kate Olsen

Mary Kate Olsen

7,8
2 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary-Kate Olsen

ktora z nich jest .. ladniejsza =o), ktora lepiej gra i wogle =o)
(wiem ze to bliźnieczki jednojajowe ale jednak trohce sie różnia)

Piszcie .. czekam na Wasze opinie ..

hope_love

Wg mnie Mary-Kate jest ładniejsza i to o wiele i bardziej utalentowana :))

Michelle13

osobiście wolę M-K, chociaz Ash też jest fajna:) Uwielbiam bliźniaczki Olsen, ale przyznam, że osioągnęły aż tyle, dlatego, że są bliźniaczkami. Gdyby każda z nich grała osobno, watpię, iz zaszłyby tak daleko. Mimo to, Mary-Kate jest moja ulubioną aktorka xD

hope_love

Ashley jest zdecydowanie ładniejsza!!!!! A jeśli chodzi o talent to grają mniej więcej na tym samym poziomie.....

Tinka

No cóż...nie grają za dobrze...są sławne tylko dlatego, że mają nastoletnie fanki. One nie muszę znać za wybitnych aktorów. Zresztą ludzie pokochały ich od ich pierwszego występu gdy nie miały nawet roczku w filmie "Pełna chata". Zawsze grały podobne role...ja wolę tą co nie była chora na anoreksję...chyba ashlee.

hope_love

Ładniejsza jest Ashley :) ma bardziej sympatyczny uśmiech i ma świetną figurę, a Mary-Kate (według mnie) była taka wychudzona. Zresztą teraz też, bo jest anorektyczką...

hope_love

raczej ashley jest ladniejsza i lepiej gra

viva555

obydwie to sa małpy...
nie rozumie jak mozna lubic kogoś takiego?
....hę?

hope_love

Z tego co wiem, są dwujajaowe. :)

http://www.filmweb.pl/Ashley,Olsen,ciekawostki,PersonCuriosities,id=4278 [www.filmweb.pl/Ashley,O ...]

Mandally

Dla mnie to bez różnicy bo to bliźniaczki:P

hope_love

Nie są jednojajowe :P Ładniejsza-MK Lepiej Gra-MK :)

hope_love

Według mnie obie grają tak samo dobrze.Kiedyś myślałam ze Ashley jest ładniejsza ale teraz sama nie wiem.Oglądnełam film New York Minute i tam obie wydaja sie ładne.Raz ta ładniej wyjdzie na zdjęciu raz ta więc trudno mi powiedzieć.Papa

Klaudiiia

uważam że ładniejsza jest MK i bardziej podobają się mi jej role które gra, chociażby w Nowy Jork.....

madzia_18

Ja myśle, że obie są ładne i dobrze grają, ale chyba wolę Ashley. Do Mary-Kate zraziłam się trochę, gdy (juz dawno) usłyszałam, że jest anorektyczką!! :/


ps: zapraszam na mojego bloga

hope_love

Mary-Kate jest świetna. może dlatego ją tak polubiłam, bo ma tą samą manię malowania paznokci na ciemno ;p o wiele bardziej lubię ją od Ashley, chociaż do Ashley nic nie mam, ale styl Mary-Kate bardziej mi przypadł do gustu ;] stawiam na MK

Angie_22

ja też bardziej lubię Mary-Kate ale nie wiem która z nich lepiej gra... chyba pboe tak samo :P

a co do tej anoreksji to chyba raczej Ashley była anorektyczką a nie MK... czy mi się coś, za przeproszeniem, pojebało? ;)

Fluorescent

oj sorki nie wiem co mi się stało - obie miało pisać a nie jakieś 'pboe' hehe

Fluorescent

One zpewnością tak samo grają-i szczerze uważam że nie mają zbytnio talentu aktorskiego. Są fajen i lubią je nastolatki ale myśle że nie są super aktorkami, chociaż musze przyznac że podobają mi się z nimi filmy, ale nie są znyt ambitne. Najlepsze chyba było ,Nowy york, nowa miłość. Zagrały tam najlepiej. No a co do tego która jest lepsza to niewiem. Ashley jest ładniejsza a z osobowości to Mary-kate jest chyba bardziej szalona i żywsza natomiast Ashley zdaje mi się bardziej powazna. Ale nie moge ,mówić która jest fajniejsz bo ich nie znam. Obie sa dla mnie takie same. W końcu to bliźnikaczki=))

AimeR

szczerze wolę Mary-Kate lecz nie umiem uzasadnić dlaczego... Może dlatego, że w Nowy York, Nowa Miłość miała lepszą rolę;)

hope_love

Wolę Ashley, bo jest podobna do mnie - elegancka i nieco konserwatywna.
Jeśli chodzi o aktorstwo - obie grają na podobnym poziomie, choć to MK otrzymała nominację do nagrody Emmy.

Medea_88

Według mnie Ashley jest o wiele ładniejsza i fajniesza: jest abmitna, miła i bardzo dzewczęca.! Jeśli chodzi jednak o grę aktorską to hmmm... Może Mary-Kate gra nieco lepiej, bo tak żywiołowo, energicznie ;]
Pozdro dla fanek Olsenek!

hope_love

a co to? która lepiej gra? żadna. są dziwne i nie powinny być nawet sławne. Nikim!!!!!!!

i_v_

ładniejsza jest brunetka, a oby dwie grają tak samo źle.

Skyler

Mh..nie wiem która ładniejsza :D Lubię z nimi filmy ;)

Roxanne

Hmm... Jeszcze pare lat temu wydawaly sie identyczne a potem (i to dosyc pozno bo u progu dorslosci) nagle zrobily sie jakies troche niepodobne. Z twarzy...
Ale wole MK bo bardziej sie z nia identyfikuje. Tez lubie brazowe wlosy (farbowalam swoje), a szczegolnie takie lekko falowane jakie ona ma, jej dziwaczny styl ubierania swojego czasu tez mi sie podobal do tego dochodzi historia jej anoreksji (ja co prawda na takie swinstwo nie choruje i nie chorowalam ale takze lubie stosowac diety i dobrze rozumiem to dazenie do idealu).
W ogole tak ze dwa lata temu ogarnela mnie Olseno-mania i pozostalocia po niej jest kupa stron internetowych o nich zapisanych w dziale "ulubione";)
A co do talentu- nie grzesza nim ale nie sa najgorsze, a wysokie rankingi zawdzięczają swojemu sympatycznemu i ujmującemu sposobowi bycia;)

kryptonim_zajec

Ashley jest ładniejsza i lepiej gra.

Są dwujajowe :)

kasieniek

mary-kate jest brzydsza ladniejsza jest ashley i lepiej gra i wogule ashley jest sympatyczniejsza bo z nia rozmawialam bo mój wuja jest fotografem i jak graly w filmie new york minute to wuja do filmu robil zdicia i mnje zaprosil i rozmawialam z nimi......

Lindsay_Lohan_2

Jasne,masz 11 lat i biegle mowisz po angielsku (lol)
Dziewczyneczko,naucz sie najpierw mowic poprawna polszczyzna :P

k16a7

Mój wuja mi tłumaczył co one mówią !!!!!!!!!! a wogóle angielski prawie już znam tylko jeszcze 1 rok lub 2 lata i bede umiala perfect...

hope_love

Mary-Kate jest dużo ładniejsza. A ten kolor włosów dodał jej uroku.

hope_love

Mary Kate oczywiscie...jest ciekawsza. ... fuck juz mnie wkurza to ze ciagle mi wyskakuje 'za krotki' ,............................................................................... ................................................................................ ......................

Jamaica69

ta......... wkurzjace ........
te kropki to dobry sposob :P

hope_love

ashley jest o wiele ladniejsza mary-kate jak byla mala tez byla ladna
ale w tej chwili wygrywa asley

moje g-g 1437707

pawelneo

Ja tam zawsze lubiłam bardziej Ashley. Od samego początku, wydaje mi się ładniejsza, sympatyczniejsza. No i ma ładniejszy głos. Grają na tym samym poziomie, chociaż zawsze, kiedy oglądam z nimi role, mam wrażenie, ze MK ma lepszą rolę.

hope_love

według mnie ładniejsza i bardziej utalentowana jest Mary Kate... Nie wiem dlaczego niektórzy uważają że ona dalej ma anoreskje... owszem ma ale zaleczoną a to duża róznica bo nie jest już wychudzona... Tylko teraz niepotrzebnie zrobiła sie na blond :PP lepiej jej bło w ciemnych

TryMyBlood

no lepiej wyglada w ciemniejszych wlosach
"dziewczyny w NY " miala fajne wlosy :P

hope_love

momi zdaniem ładniejsza jest Ashley chociaż na tej fotce Mary-Kate bardzo ładnie wygląda ale jak ostatnio widziałam co ona wyprawia to aż mi słów zabrakło...a graj chyba obydwie tak samo

hope_love

ja wole mary-kate olsen
bardziej podobaja mi sie role ktore gra
i w ogole wydaje mi sie ze ladniejsza
obydwie napewno nie zrobily takiej kariery gdyby nie byly blizniaczkami :P

hope_love

Uważam, ze ładniejsza jest Mary-Kate i ma lepsze role filmowe. Oglądałam dzisiaj Wakacje w słońcu i MK była cool!

hope_love

kiedys...nie wiem jak mialy jakies 13-14 lat..to wygladaly obydwie tak samo fajnie:)
teraz oficjalnie wedlug mnie ladniejsza jest Ashley..
po pierwsze:
to ze MK byla anorektyczka...nie ma dla mnie znaczenia...ale to wplynelo na jej wyglad...jest strasznie chuda...przez co juz mi sie mniej podoba...i wedlug mnie srecnio ladnie wyglada w tym obecnym stylu...
a co do ich gry...to ogladalm filmy w ktorych ich nie odroznialam...acz kolwiek wole chyba jak gra tez ashley...w sumie graja jednakowo....w kazdym razie ashley ma fajniejsze role:)

hope_love

Ładniejsza jest Ashley, ale Mary-Kate lepiej gra...

hope_love

Zdecydowanie Ashley, pod każdym względem! Ale mk dostaje ciekawsze role i (co mnie wkurza)zawsze jest wymieniana pierwsza!

mabia_2

A ja nie wiem która to która

hope_love

nie wiem która jest ciekawszą osobą ani gra lepiej ale napewno ashley jest ładijesza niż mary-kate i jakoś ją bardziej wole :P:P

hope_love

Nie mam pojęcia czemu, ale zawsze wolałam Ashley. Moim zdaniem Ash jest ładniejsza.
Chociaż do Mary-Kate nic nie mam. Ja też lubię tylko mniej...
A co do gry to żdana nie gra lepiej. Moim zdaniem oby dwie graja tak samo dobrze...

hope_love

Nie wiem, ale jakoś tak wolę Mary-Kate, choś do Ashley nic nie mam :) Tez ją lubie, ale jednak wygrywa MK. Obie grają tak samo :P Co prawda filmy znimi nie są jakies ambitne i zachwycające ale i tak je lubie oglądać ;))

hope_love

Mary Kate to lepsza aktorka.
Ashley lepsze fryzury, figura twarz ;p

hope_love

moim zdaniem ładniejsza jest Ashley. A graja podobnie :)

hope_love

Nienawidzę ich oby dwóch!!! Co z nich w ogóle za aktorki?? Ich ostatni film nakręcony był 3 lata temu!!! W ogóle one nie znają się na aktorstwie! Są sztuczne, oby dwie ( szczególnie Ashley), i wyglądają jak małp(k)i!

ola123452

eee czyżbyś miała rozdwojenie jaźni?

















hope_love

Ja wole Ashley,bo MK wygląda teraz jak żaba i robi takie miny.A co do gry aktorskiej to grają tak samo bo razem się szkoliły od małego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones