Mateusz Janicki

6,6
6 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Janicki

Oglądałem do 60 odcinku, potem pożal się Boże, Mikołaj niemoze się równać z Mateuszem, był bardziej romantycznym i naturalnym charakterem

Zgadzam się w 100%. Krawczyk w jako Paweł może buty Janickiemu czyścić. Dla mnie Paweł Krzyżanowski to Mateusz Janicki a nie Mikołaj Krawczyk.

użytkownik usunięty
budzynska1987

no to juz jest nas dwoch

budzynska1987

A ja uważam, że on w ogóle nie pasował do tego serialu, i dobrze, że go zmienili.
Przy Anecie Zając wyglądał bardziej jak kolega ze szkoły niż jej facet.

Odszedł o ile dobrze pamiętam z powodów osobistych. Dziecko mu się miało urodzić

użytkownik usunięty
kqcha6

Trochę głupio bo przez tyle sezonów że mógłby za te pieniądze wysłać dziecko na studia i jeszcze by mu dużo zostało

To prawda. Mi zawsze będzie kojarzył się z Pawłem. Krawczyk stworzył zupełnie inną postać, nie twierdzę, że źle, bo pamiętam, jak grał sceny psychozy/szaleństwa czegoś w tym stylu i był w tym bardzo przekonujący. Ale Janicki był taki uroczy, idealny, taki materiał na pierwszego chłopaka :)

Wtedy jeszcze był na studiach chyba w 2006 ukończył szkołę teatralną grał trochę lepiej od Krawczyka bardziej naturalniej.

Dawno temu czytałam że szedł do szkoły teatralnej, a to działa tak że przez 2 lata studenci mają zakaz pracy w zawodzie aktora.

użytkownik usunięty
Sysunia96

To ma bardziej sens niz nadchodzace dziecko, gdyby mial dziecko w drodze to by bylo go jeszcze wiecej co nie? :)

Sysunia96

Dlaczego ?

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Bo musiałby zarabiać na rodzinę

dobrze, że odszedł. Nie utknął w tym gniocie, widzowie go zapamiętali, zatęsknili i się otworzyło kilka innych furtek, o których zaszufladkowany krawczyk może pomarzyć xd

użytkownik usunięty
krzywa_wieza

W zasadzie masz racje, to ze by zostal to raczej by nieulepszylo pozniejszej fabuly, byle tylko moznabylo sie nim nacieszyc w innym projekcie jak nie w tym

A to nie było tak że wyleciał przez A.Zając bo naciskała producentów żeby zatrudnili Krawczyka bo był jej chłopakiem ze studiów ktoś pisał na forum serialu.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

To w zasadzie bylo dla mnie bardziej prawdopodobne od nadchodzacego dziecka ale niewiem jak bylo naprawde

Janicki był idealny do tej roli. Pewnie, że nie było to jakieś wybitne aktorstwo, ale stworzył sympatyczną postać, której aż chciało się kibicować. A Krawczyk - zupełna odwrotność Janickiego. Drewno i tyle.

użytkownik usunięty
robert2207

Zgadzam sie 105%

robert2207

Sympatyczną? No ja bym się tu nie zgodził. Uważam, że Krawczyk był znacznie lepszy.

Ciekawe czy się znają prywatnie ?

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Niewiadomo, ci ktorzy biora czynny udzial w tym zawodzie to znaja sie wszyscy ale oni na takich niewygladaja, na pewno nie Krawczyk

Teraz serial leci od 1 odcinka na polsat romans o 19,15

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Dzięki, wiadomo że ja muszę wiedzieć najszybciej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones