Matt LeBlancI

Matthew Steven LeBlanc

9,2
10 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt LeBlanc

Wystawiłbym mu zero ale sie nie niestety nie da. Nie znosze go za to że tak mlaskał gdy żar w przyjaciołach spaghetti albo pizze normalnie mnie to tak wkurzało strasznie.

Marekx

A ja bym Cię zhakował, gdybym umiał ;p
Nie znoszę takich komentarzy..

Gataeu

Nie ma się do czego przyczepić to czepia się mlaskania :P
Za jakiś czas będzie miał pretensje że akor za glośno chodził w scenie 3 aktu pierwszego.

żałośnie śmieszne.

dziabonczek

dokladnie ^^






Marekx

No wiesz mi jakoś głośne chodzenie nie przeskadza chodzi mi oto że gdy występuje sie przed miliardami widzów to kultura obowiązuje nie a on co gadał z pęłną gębą a resztki jedzenia wypadały mu z gęby,mlaskał czy to miało śmieszyć? No mnie raczej nie śmieszyło tylko obrzydzało.

Marekx

taka miał role wiec tak jadł.

Marekx

jestes pojebany.....zal mi takich ludzi jak ty

Marekx

JAK mu kazali MLASKAC to mlaskal i masz z tym jakis problem? jakby mu kazali pierdziec to by pierdzial.
hahaha. " kultura osobista" haha myslisz ze jak siedzi w domu z zona prywatnie to mlaska? oj masakra ;]
załosne ;)
ale jak widac, jeszcze mozna byc takim INTELIGENTNYm ;)

PS. KOCHAm go za to że mlaskał w przyjaciołach. mniam :*
ogladalam to tylko ze wzgledu na niego ;)

Marekx

Dawno się tak nie uśmiałam :D

Marekx

Obejrzałam kiedyś taki film pt. "Piła" i tam normalnie jakiś gość kroił ludzi. Nie kumam jak to tak, jak on tak mógł przed milionami kinomanów. Matka go nie nauczyła kultury i że ludzi się kocha a nie kroi? Dałabym temu aktorowi 1/10 ale go na filmwebie normalnie znaleźć nie mogę.
Mattowi dałabym 2/10 bo zawsze to mlaskanie to jednak nie krojenie...

Marekx

Wydaje mi się ze twój komentarz powstał tylko po to żeby zrobić małe zamieszanie na tym forum. Jeśli się mylę i twój komentarz był na serio to, to była tylko rola którą jakiś scenarzysta stworzył dla tej postaci. Na poważnie myślisz ze on tak je na co dzień?

Marekx

to tak na poważnie? Gdybyś obejrzał więcej niż 2 odcinki to pokochałbyś Joey`a

Marekx

Hehe no to, żeś mnie rozjebał. Tak w ogóle to Ty na poważnie? xD

Shirou

Widzę, że jednak na poważnie (moje niedoczytanie). Wracając do tematu... Joey to Joey i tyle. ^^

Marekx

Dziecko ile ty masz lat?? Wiesz co to znaczy "grać"? Tak mu kazali to tak zagrał, pasowało to do postaci i na pewno nie zrobili tego żeby wkurzać

Marekx

o masakra niektórzy to powinni delera zmienić, chyba nie mlasakł z braku kultury tylko taką miał role, z resztą uważam, że najlepsza postać w Przyjaciołach i zagrana fenomenalnie. Ale najlepiej oglądać durnowate seriale w których aktorzy potrafią tylko recytować dialogi.Jak popatrze na te barwy miłości, Jolki, Sagi i inne to na mdłości mi się zbiera dopiero.

Marekx

To reżyser zadecydował o mlaskaniu nie aktor. Następnym razem zastanów się co piszesz.

Marekx

Przepraszam a sądzisz też że skoro grał ciągle bezrobotnego aktora i beztalencie i większość czasu zachowywał się jak idiota to znaczy że na co dzień też tak ma? Taka rola... O dziwo w innych produkcjach nie jest taki prostacki

Marekx

Żenujący komentarz. Taka była rola, którą grał. Joey nie grzeszył inteligencją, ani kulturą. Zupełnie tak ja Ty.

estella_bluebell

Hmm wydaje mi się, że Maralex nie wypowiedział się niekulturalnie tylko nietrafnie. Co nie oznacza, że od razu należy po nim (czy jej?) jeździć bo takie zachowanie jest właśnie niekulturalnie (chyba, że się mylę?). Tyczy to się również wyzywania od idiotów estello...

stronnicza

Przeczytaj z łaski swojej wypowiedź Maralexa, a następnie moją i nie ucz mnie kultury.

estella_bluebell

Wyobraź sobie, że przeczytałam. Kultury Cię nie uczę tylko zwracam uwagę i kurcze wydaje mi się, że mam do tego prawo w końcu sama wcześniej to robiłaś. Chyba, że to Ty pełnisz funkcję nadrzędnego nauczyciela kultury...wybacz wtedy. Aa i proszę tylko- przeczytaj własny komentarz i z "łaski swojej" zastanów się jak brzmi.

Marekx

Ale to tylko postać , nie on siebie tam pokazywał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones