Michael KeatonI

Michael John Douglas

8,3
50 444 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Keaton

Dla mnie wymiata swoja grą jako tytułowy Beetlejuice.Nie sądzę aby ktokolwiek lepiej zgrał tą rolę. Michael rulezzzz!!!

azumi79

Zgadza się to jest oscarowa rola,niestety dalej z jego karierą nie poszło tak jak ja to sobie wyobrażałem,od wielu lat nie zagrał nic znaczącego szkoda(chodzi o jakąś naprawdę poważną rolę do której ten aktor aspiruje na pewno)Tom Hanks też zaczynał od zwariowanych komedii i gdzie jest teraz?!!! Keatonowi bardzo daleko do takiej pozycji którą ma teraz Hanks.
Zawsze lubiłem tego aktora.Właśnie z Soku z żuka ,Drużyny marzeń,Gung Ho zapamiętałem go najbardziej a pierwszy film jaki z nim widziałem jeszcze w czasach kaset vhs to Nocna zmiana świetna zwariowana komedia a Pan mamuśka i Niebezpieczny Johny P też mają swój urok;)Natomiast jego rola gdzie grał bohatera negatywnego to Pacific Heighst to bardzo dobry film.I jeszcze na koniec rola Batmana do której mi jakoś nie pasował,bo za bardzo przyzwyczaiłem się do jego ról komediowych.Ale zawsze będę twierdził że to doskonały aktor.

entregado

Różnie to się w życiu toczy. Dla mnie najbardziej pamiętne jego role to własnie Beetlejuice i Batman. Właśnie jako Batma on mnie najbardziej pasuje,no,ale o gustach się nie rozmawia. Szkoda,ze naprawdę gra tak mało,a jak juz to w jakichs słabych produkcjach. Według mnie to te 2 filmy(no w sumie 3,bo 2 części Batmana) są tak naprawdę jego najważniejszymi.Przyznam sie nie oglądałam Gung Ho,Pana Mamuśki i Niebezpiecznego Johnnego,ale mam nadzieję,ze to szybko nadrobię

azumi79

za sok z żuka powinien dostać jakieś prestiżowe wyróżnienie i to bez dwóch zdań

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones