Nadine Velazquez

Neidin Enid Velazquez

6,7
1 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nadine Velazquez
Reznik

noo, cudownie się przechadzała po pokoju ^_^

zaLienowany

I dzięki temu, że się przechadzała, można było skonstatować z żalem, że biust nie jest naturalny. Szkoda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lisoszakal

Nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzną czy transwestytą; chwilowo to nie ma znaczenia. Jesteś po prostu głupi.
Ja od pięćdziesięciu dwóch lat jestem mężczyzną; ale to tez chwilowo bez znaczenia. Tyle się już naoglądałem poprawianych biustów, że swoją opinię wydałem bez zbyt dużego ryzyka, choć ono jest zawsze. A ty i tak pozostajesz głupi. Nie wysilaj się na dalsza polemikę.

Treh

Matko Boska... 52- letni, niepewny gościu opowiada banialuki na fb o biuście Nadine Velazquez. Gdyby to była kobieta to ooookeeeey, ale stary koń pisze bzdury o biuście pięknej laski /???/ i mi zarzuca transwestytyzm... Jesteście wysoce podejrzani, towarzyszu. Coś a'la wmawianie innym swoich niedociągnięć? Swoista autoterapia? ;-)
W zasadzie powiem krótko - pokój mistrzuniu i niech Ci się wiedzie. Wspieram modlitwą, myślą i nie będę się już znęcał- obiecuję!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Treh

okey ;-)

Reznik

Ma warunki dziewczyna :)

Reznik

mozna prosic o link tej jednej sceny? :)

DonRAUL

proszę bardzo http://www.dailymotion.com/video/xv6sie_nadine-velazquez-nude-topless-x-ass-scen e-from-flight-2012_shortfilms

użytkownik usunięty
Reznik

Tak bardzo naga w "Locie", że za pisanie o tym zablokowano kilka wątków. Nie wolno o ładnej, nagiej aktorce powiedzieć, że jest w sam raz do schrupania. To forum dla "koneserów", an ie dla erotomanów, hehehe.