Nao Ômori

7,0
223 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nao Ômori

(nie)sławny ichi i nikt o nim jeszcze nic nie napisał? ok. szczerze mówiąc jak zobaczyłem plakat do "ichi the killer" to myślałem, że ichi to ta morda z plakatu, a okazało się, że to był kakihara. zresztą, wcale mnie to nie dziwi, sam bym nie umieścił tam omoriego (?), bo w filmie okazał się straszną ciotą (nie licząc tego, że na końcu zmasakrował dzieciaka - to był plus).

użytkownik usunięty
Bronson

przecież on go wcale nie zmasakrował. Druga połowa akcji na dachu,to juz wyobraźnia Kakihary po wepchnięciu sobie igieł do uszu.

Bronson

Też z początku myślałem że Kakihara to Ichi. Zakończenie - jeżeli dobrze pamiętam - Ichi się rozkleił (ludzkie uczucia, którymi był przepełniony) i dał się kopać dzieciakowi. Kakihara się załamał, że ten słynny morderca - oszołom go nie zabije, więc sam chce się zabić. Wsadzając sobie patyczki do uszu, prowadzi do uszkodzenia mózgu i widzi to, co chce - dzieciak nie żyje, Ichi daje mu z kopa i rozcina czoło, a Kakihara spada i osiąga orgazm. Gdy Jiji podchodzi do zwłok gangstera, zauważa że sadysta nie ma nacięcia - czyli po prostu sam zeskoczył, a kariera Ichiego - zabójcy się zakończyła. Jiji z załamania się wiesza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones