Natalia Tena

Natalia Gastiain Tena

7,6
7 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Tena

widziałam w necie jej zdjęcia, są niewyraźne ale jakoś bardzo mi się nie spodobała:/ mam nadzieje, że charakteryzacja zrobi swoje i będzie jako taka na Tonks. Nimfadora jest jedną z moich ulubionych postaci z HP i jak zrypią tą bohaterke w filmie to przestane oglądać ekranizacje książek pani Rowling:/ a tego bym nie chciała:/:/ no ale i tak trzymam kciuki:):)

Lacrymosa

Z różowymi włosami będzie wyglądać lepiej ;) Mam nadzieję :P

Lacrymosa

Nimfadora jest moją ulubioną postacią i nie chcę żeby ją grała taka brzydula!

Lacrymosa

Ale jesteście zbyt surowi xD
Ona nie jest taka zła, fajna, miła z humrem...

freepick

fajna, miła, z humorem? Mówisz o cechach osobistych, a skąd możesz je znać? Ale z wyglądu - całkiem sympatyczna.

Miyu67

Jak oni mogli? Ona jest okropnie brzydka!!!!!! Uwielbiam Tonks i śmiało moge stwierdzić, że ona się do tej roli nie nadaje!!!!!!!!! Anna Friel powinna ja zagrać!!!!!! Poza tym ona jest dziewczyną Dawida Thewlisa... ;)

Moonwish

zauważyłem ze tylko kobiety piszą ze ona jest brzydka..jakoś chyba żaden facet tego o niej nie naisał..a to chyba mężczyźni sa bardziej obiektywni, a kobiety moze troche..zazdrosne?:)) ona jest wporzadku , to pisze ja facet dołaczając to grona reszty facetów twierdzących ze ona jest ładna

użytkownik usunięty
lawniczakpio

Gościu dobrze mówi. Polać mu :D:D:D:D Też uważam, ze Natalia to fajne dupczątko:D:D:D:P:P:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones