Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":63130,"rate":8.182084587359418,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":187,"rate":7.502673796791444,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":71,"rate":7.971830985915493,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":47,"rate":9.23404255319149,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":14,"rate":8.071428571428571,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,2
63 130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman
  • rolę Celeste w "Wielkich Kłamstewkach" :)

Od tego właśnie serialu zaczęło się moje zauroczenie grą aktorską Nicole.

Dawno, dawno temu, byłam w kinie z wycieczką na "Inwazji" i to był mój pierwszy film, który obejrzałam z Nicole.

Teraz przypomniałam sobie całkiem na poważnie o tym, jak potrafi być naprawdę dobrą aktorką, gdy natknęłam się na "Wielkie Kłamstewka". Ale nie można oceniać aktorki/a po jednej roli, więc zamierzam bliżej przyjrzeć się jej filmografii :)

• Julie94 Polecam w szczegolnosci jej starsze filmy - rewelacja :)

• Blair A może mogłabyś mi polecić jakieś konkretne tytuły? :) Takie najbardziej warte uwagi :)

• Julie94 Ja bym polecił zdecydowanie Moulin Rouge!, Godziny, Dogville, Oczy szeroko zamknięte, Innych, Za wszelką cenę, a także ze względu na jej grę Dziewczynę na urodziny, Pokusę i Między światami ;)

• Julie94 Inni, Godziny, Moulin Rouge, Australia, Wzgorze Nadziei, Dziewczyna na urodziny, Nine, Pelnia zla, Pietno, Dogville.
    Rewelacyjna jest w Za wszelka cene, chociaz sam film srednio mi sie podobal. Uwielbiam ja rowniez w Totalnej Magii, od niego sie zaczela moja milosc.

• Julie94 Cały serial był wspaniały, ale rzeczywiście, rola Nicole wysunęła się w intensywności odbioru u mnie na pierwszy plan. Aż chcę jej więcej :)

• Julie94 Zwłaszcza sceny u terapeutki to mistrzostwo świata! Cały talent Kidman w pigułce :)
    Ale ja mam uwagę natury kosmetycznej - uważam, że Kidman powinna kategorycznie zostać przy tym odcieniu włosów, który miała w serialu! Nie wiem dlaczego uparła się na ten wypłowiały blond, zupełnie nie pasuje do jej karnacji i typu urody :(

• lena_777 A mi najbardziej ona podobała się w tych kręconych włosach, które miała w swoich starszych filmach :) A blond według mnie też jej pasuje, chociaż przyznam, że w "Wielkich Kłamstewkach" w tych włosach wyglądała fantastycznie!

• Julie94 W "The Killing of a Sacred Deer" ma kręciołki jak za starych dobrych lat :D

• lena_777 Czekam na ten film z ogromną niecierpliwością :) :D

• lena_777 Tak, w rudych jej najładniej :)

• Julie94 Laura Dern też dowaliła do pieca