Okił Khamidow

5,2
494 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Okił Khamidow

Fala zbrodni? ok. Reszta produkcji? Nie!!! Jak można takiej osobie powierzyć produkcję większości (jak nie całości) seriali w jednej z wielkich stacji w naszym kraju?! Pierwsza miłość miała już chyba wszystkie perypetie: od utraty i odzyskania pamięci, po mafijne zagrywki, fejkowane śmierci, itp., itd., (czekam aż kogoś porwie obca cywilizacja) a mimo tego wszystkiego ludzie nadal to oglądają! WTF?! Gra aktorska równomierna do gry drzew w parku, historie tak idiotyczne, że zastanawiam się, co oni muszą brać żeby to wymyślić... To od niego zaczęła się fala beznadziejnych, obrzydliwych, robiących papkę z mózgu paradokumentów! Ten gość jest odpowiedzialny za odmóżdżanie wystarczająco już ogłupiałego narodu!

PirateJack

$$$ :)

PirateJack

To że facet robi badziewia dla debili, świadczy źle o jego osobie . Ale że w Polsce jest tak wielu debili, którzy to chcą oglądać , to już katastrofa . Ale co tu się dziwić jak sam Kaczyński dał mu obywatelstwo . Gość powinien sprzedawać obwarzanki pod kościołem . Cały Polsat oparł ramówkę na jego sieczce .

PirateJack

Fakt że teraz Okil Khamidow teraz kręci badziewie ,ale np Fale zbrodni i początkowe odcinki PM i Świata wg Kiepskich były ciekawe przynajmniej dla mnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
elaviart

Był, w niektórych odcinkach.

elaviart

Co ci nie pasuje ?

PirateJack

Przynajmniej za jego reżyserii Pierwsza miłość czy Kiepscy ,Fala zbrodni miały swój klimat a teraz co za przeproszeniem g..no.

PirateJack

Tak mówicie, ale Okił to bystry facet. On dobrze wie, co się tu najlepiej sprzedaje i właśnie to produkuje. A potem kasa się zgadza.

kontozebykoledzyniewidzi

Masz racje dla kasy to robi. Fala Zbrodni i Świat według Kiepskich to dwa seriale które były wręcz genialne, a teraz to co on kręci to jakiś chłam jest. Jak można kręcić takie seriale jak Dlaczego Ja? Trudne Sprawy itd itd... Jak widać nasz naród to naród debili skoro taki szajs się sprzedaje. Paradokumenty są wręcz smiesznie tanie w kręceniu. Bierzesz przypadkowych ludzi z ulicy i płacisz im jakieś grosze za występ w paradokumencie i do tego dochodzi wysoka oglądalność i kasa z tego jest pewnie większa niż z serialu ŚWK czy Fala Zbrodni. Najlepsze jest to, że cały Polsat jest zasrany tymi jego paradokumentami zresztą TVN podobnie paradokumentami typu Ukryta prawda. Niestety teraz telewizji dosłownie nie da się oglądać same gnioty pokolei lecą. Dużo lepiej Polsat by zrobił jakby puszczał naokrągło stare odcinki ŚWK, Miodowych Lat, 13 posterunek może i nawet Rodzine Zastępczą, bo to też fajnie się oglądało jak byłem wtedy jeszcze dzieckiem, zamiast kręcić te gnioty które są jedynie zapchajdziurami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones