Omar Sy

8,5
29 934 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Omar Sy

Nie mogłam oglądnąć w spokoju "Nietykalnych" bo cały czas lałam z jego śmiechu haha xD Niesamowicie śmieszny śmiech ... xD

deoming555

Jakkolwiek to brzmi xD

deoming555

Świetna scena w operze, kiedy zaczyna się śmiać ze śpiewającego drzewa. Śmiałem się w głos razem z nim :)

deoming555

Nie mogłaś "oglądnąć", bo jedyne co mogłaś zrobić, to OBEJRZEĆ. Ludzie, skąd Wy bierzecie takie chwasty językowe jak "oglądnąć", "kamerować", itp.?

paolo1976

Ludzie dlaczego wy się tak czepiacie ? Dlaczego dziwisz się, że napisałam "oglądnąć" ludzie tak mówią co więc w tym dziwnego, że inni to powtarzają. Często kiedy ktoś mnie poprawia, ja jestem nieświadoma, że popełniłam aż taki błąd, bo takie formy wyrazów często się słyszy. I tak wszyscy to rozumieją (czy rozumią - nie wiem). Nie zamierzam mieszkać w polsce więc specjalnie nie przejmuję się tym jak mówię.
Niemniej dziękuję za poprawkę, na przyszłość napewno zapamiętam :)

deoming555

Gdyby nikt nie zwracał uwagi na błędy językowe to byłby burdel, a że jest coraz więcej osób, które nie zwracają zbytniej uwagi na to jak mówią i piszą to dobrze, że są również i tacy, którzy starają się poprawiać innych :P

paolo1976

To słowo jest regionalizmem. Też go nie lubię, ale warto najpierw coś sprawdzić zanim się napisze :)

paolo1976

Oglądnąć to regionalizm małopolski, matole.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones