Paweł Małaszyński

6,7
14 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Może się prężyć, wyginać, a i tak dobrym aktorem to on nigdy nie będzie. ładny wygląd to nie wszystko - dzięki Bogu. I do tego nurtuje mnie jedna rzecz - jak on mógł wyjść jako absolwent jakiejkolwiek szkoły teatralnej z taką wadą wymowy?!

karatetyka

Nie zgodzę się z tym, że jest drewnem.
Mnie się on bardzo podoba. W ''Oficerze'' zagrał świetnie, w ''Twarzą w twarz'' równie dobrze wypadł, w ''Lekarzach'' bardzo mi go brakuje, i mógłbym jeszcze z parę takich seriali/filmów wymienić w których dobrze się wcielił w swe role. A, że gra na styl gwiazdora, to już zupełnie inna sprawa. Mnie to nie przeszkadza.

karatetyka

a ja się zgodzę... Podobał mi się jako aktor w 'sępie', 'skrzydlatych świniach', 'lekarzach'-jak go usmiercili to przestałam oglądać bo serial zrobił się strasznie nudny. Jednak początki jego kariery-'oficer', 'magda m.'-drewno, drewno, drewno... Wtedy był jeszcze przystojny, miło było popatrzeć, ale patrzenie na gre aktorską bolało

karatetyka

Ja też się nad tym zastanawiam, tylko w Polsce takie drewna robią taką karierę, a naprawdę zdolni aktorzy grają drugoplanowe role. Może niech się zajmie muzyką i zostawi aktorstwo na dobre. Szkoda jego i widzów czasu.

ewej

Jak dla mnie w serialu "oficer" i jego kontynuacjach zagrał kapitalnie. Chociaż te seriale oglądałem co najmniej dwa razy. Chociaż ostatni raz był dobre parę lat temu, może teraz inaczej bym to ocenił. Chociaż trzeba przyznać, że np. pan Eryk Lubos zagrał lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones