Paweł Małaszyński

6,7
14 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

i wszyscy pękają ze śmiechu. Przy nim nawet Karolak to prawdziwy geniusz.

Jordan66

A ja mam zupełnie inne zdanie. Bardzo lubię Pawła Małaszyńskiego.

kaja78ful

A ja lubię Paris Hilton - to znaczy że jest wielką aktorką ?

Jordan66

Dla mnie Paweł jest wielkim aktorem.

Jordan66

:D fanka Pana drewno :)

kaja78ful

kaja,,, wyśmiać ciebie to mało :D

użytkownik usunięty
kaja78ful

hm Małaszyński 183cm wzrostu, a Karolak aż 191cm, więc większy jest Karolak, ma też większą masę ciała, więc ogólnie jest większy. A taki Al Pacino zaledwie 170cm czy Robert De Niro 177cm. Nasi aktorzy, przynajmniej ci dwaj, to zdecydowanie wielcy aktorzy. To moje zdanie, więc ch... kładę na wszelkie krytyki/polemiki itp.

Napisałam, że dla mnie Paweł jest wielkim aktorem i nie zmienię zdania. Mam do tego prawo.
A czy wy (Ty i tobie podobni) macie prawo ze mnie i wszystkich wkoło drwić, tego nie jestem pewna. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
kaja78ful

to nie drwina, po prostu żart. Poczułaś się urażona, przepraszam. Nie miałem intencji nikogo obrazić, po prostu żart+lekki sarkazm.

kaja78ful

Masz rację, nie zmieniaj zdania, bo prawdą jest to co piszesz

kaja78ful

O tempora, o mores...

kaja78ful

Też go lubię. Wolę patrzeć na niego niż na Szyca, Adamczyka, Karolaka czy młodego Stuhra.

jagoda49

Czyli wybierasz mniejsze zło ? Ja wolę patrzeć na Fronczewskiego, starego Stuhra, Gajosa bądź Nowickiego.

perun_6

No tak. Tylko w czym grają teraz starzy aktorzy (w jakich filmach) ?.

jagoda49

Raczej w innych niż oglądasz. Karolaki i Małaszyńskie grają w komediach i głównie tam ich znajdziesz. Z Gajosem i innymi bardzo dobrymi nie komediowymi aktorami obejrzyj Układ Zamknięty, Lincz, Wygrany ...

perun_6

A kto powiedział, że oglądam komedie z Karolakiem i Małaszyńskicm. Nie lubię takich filmów. A starzy aktorzy nie grają niestety w zbyt wielu filmach.

kaja78ful

Za rolę w Oficerze powinien dostać jakąś nagrodę coś na wzór oskara w misji afganistan też bardzo spoko wypadł pasuję do ról wojskowych bardzo dobry aktor

Kinoman94Rdm

Jeszcze dodaj czas honoru i tajemnica twierdzy szyfrow popieram świetny do rol mundurowych ;)

marta490

Tak jest ;) W Tajemnicy Twierdzy Szyfrów wypadł należycie a w czas honoru również stworzony do ról mundurowych szkoda że w przyszłości nie dostał roli na miarę "Granda" z Oficera

kaja78ful

Ja też

Jordan66

facet jest tylko Polakiem i niejednemu .....! belką w oku i.nic nowego.

kgrazyna

Ja w takim razie nie Polak bo nie rozumiem co piszesz.

Jordan66

Zgadzam się! Przyznam, że lubiłam go w Magdzie M. i potem w Oficerze, ale ostatnio już patrzeć nie mogę. W "Lekarzach" jest tak potwornie drętwy... mistrz jednej miny, zero emocji. Razem z Różdżką zniszczyli ten serial, tak jak Szyc i Kumorek zniszczyli "Przepis na życie". Zero chemii pomiędzy niby super zakochaną parą, która jest pisana sobie, ble ble... Przecież oni wyglądają, jakby się zwyczajnie lubili, ale na pewno nic więcej. A Małaszyński wygląda jak taka ciepła klucha - gdzie się podział ten czarujący facet z ujmującym uśmiechem?

dorocia8

A kto scenariusz pisał Małaszyński czy Chamczyk ? KTO TO OGLĄDA DZIECI UPOŚLEDZONE?

kgrazyna

Aaaa no tak - przecież chemia między zakochanymi głównymi bohaterami musi być wyraźnie zapisana w scenariuszu, bo inaczej jej nie zagrają.

dorocia8

Ostatnio mam wrażenie, że Małaszyński jakby się wypalił, ale pomimo tego dalej uważam, że jest dobrym aktorem :)

Jordan66

Ostatnio widziałem go w "Sępie" i od tej pory, jeśli ktoś nazywa go przy mnie "aktorem" to uśmiecham się ironicznie.

arturkancik

bla bla pogadaj sobie

Jordan66

Ja bym powiedział tak. Zapowiadał się bardzo dobrze jako aktor młodego pokolenia pokroju Mikulskiego czy Englerta ale jak widać czas zrobił swoje.

Pysiekm

Nie wiem kiedy się tak zapowiadał.

Jordan66

Jestem zdziwiona czemu teraz tak marnie wygląda, ta fryzura i ubranie.

jagoda49

Myśli że nikt nie zauważy że łysieje jak zrobi sobie z resztek włosów irokeza.

Jordan66

Własnie zauważyłem ze prowadzisz niezwykle ciekawa rozmowę z paniami o ilorazie inteligencji takim jak potencjał tego pajaca Pawła M , Pozdrawiam

hessus86

Może któraś zrozumie.

Jordan66

Nadzieja matką...

perun_6

Kobiet...

hessus86

Wpisy obrażające Pawła raczej świadczą o ilorazie inteligencji ich autorów. Mądry człowiek wie, że o gustach się nie dyskutuje. Ubliżanie innym też na pewno nie jest oznaką wysokiego poziomu intelektualnego.

kaja78ful

Jejku jakbym czytał szanowną panią profesor , nie obrażaj się, zapewne sprzątać i gotować umiesz ale uwierz nam , że na gust filmowy masz spieprzony . Pozdrawiam

hessus86

Niestety sprzątanie i gotowanie nie jest moją najmocniejszą stroną. Natomiast Pawła polubiłam dzięki rolom w "Białej sukience", "Oficerze", "Katyniu", "Skrzydlatych Świniach", "Czasie Honoru" i"Sępie". Nie uważam, że świadczy to o moim złym guście filmowym. Pozdrawiam

kaja78ful

Ale on dziewczyno wtopiłby się spokojnie w role w Klanie czy M jak Miłość . Lubisz go za to , że jest przystojny nic poza tym ; p

Jordan66

Nie pisz tu tych bzdur, wejdź sobie na pudła i utyskuj

Jordan66

Brawo :D

Jordan66

Nie wszyscy.

Jorjan

Owszem, Małaszyński jest słaby, ale mówienie, że lepszy jest Karolak to naprawdę przesada :(

Jordan66

Skoro Paweł jest słabym dla Ciebie aktorem to równie dobrze Mroczkowie mogą być Al Pacino. :P

Jako Grand pobił wszystko - sceny z Kruszonem były świetne. MM tez była fajna. Z filmów jedynym nieporozumieniem zdaje się Ciacho i Świadek Koronny który nie byłby taki zły gdyby... inaczej zrobili. Ale sam w sobie mnie nie zachwycił, obejrzałam raz i nie zamierzam więcej. Pozostałe role są bardzo dobre. Paweł należy do tego grona w Polsce które wybiera role konsekwentnie. Oczywiście są wpadki (wspomniane wyżej) jak i serial Lekarze, z którego zrezygnował właśnie dlatego że scenariusz upadł tak nisko.

Każdy ma swoje zdanie, Pawła można lubić lub nie. Można cenić jego umiejętności aktorskie mniej lub bardziej, ale fajnie gdyby każdy potrafił zachować choć troche obiektywizmu. Bo można sie kłócić czy to najwyższa półka czy bardzo dobra. Paweł potrafi grac i nieraz to udowodnił a jak zawsze w takich dyskusjach myli się umiejętności aktora z antypatią i poziomem produkcji w jakich gra.

askaeddie

Przecież w Oficerach cały czas miał tylko jedną minę, spojrzenie spode łba i zniżony głos. Do tego sztuczność w dialogach, jakby czytał z kartki. Moim zdaniem był najsłabszym elementem tego serialu.

raVadrian

I to jest przykład standardowego zróżnicowanego punktu widzenia i różnych osób ;) Właśnie to jaki był Grand, zewnętrznie i wewnętrznie z naciskiem na jego styl, mimikę etc. sprawiło że był taki wyjątkowy. Jak dla mnie jedna z najlepszych postaci ever, chociaż Kruszon był tez świetny i ich duet naprawdę niezapomniany :) Grand dla mnie był prawdziwy, nieprzereklamowany, wyjątkowy, miał niesamowitą energię i osobowość co zresztą można powiedzieć o wielu innych postaciach z tego serialu (I seria głównie). Dla mnie to było realistyczne i przekonywujące. Dla Ciebie z kolei jego mimika była sztuczna, pewnie bezbarwna, może irytująca lub nudna? Masz do tego prawo, ile osób tyle spojrzeń na te postać.
Do dzisiaj się spotykam z bardzo pozytywnymi wypowiedziami na temat tego serialu i postaci Granda (i Kruszona - chyba dwie najbardziej rozpoznawalne i lubiane). I to jest ten punkt widzenia co mam ja, dlatego zapewne nigdy nie powstanie postać która przypadłaby do gustu wszystkim, czy to postać, czy aktor/ka etc. ;)
Dla jednych dana cecha jest pozytywna, dla innych negatywna, a jeszcze dla pozostałych neutralna. Każda z nas zwraca uwagę na inne szczegóły detale, cechy charakteru, wyglądu zewnętrznego, ubioru, tła etc. Każdy docenia bądź neguje inny zestaw cech danej osoby/postaci.

We mnie uderzyło to jak Paweł wczuł się e postać Granda, widzę to wyraźnie że dużo go kosztowało poczucie tej postaci i stanie się Grandem na potrzeby serialu :) I z mojego punktu to był strzał w dziesiątkę.

askaeddie

Malaszynski wielkim aktorem nie jest, ale najgorszy tez nie jest. Miał lepsze i gorsze kreacje. Za role Granda ma u mnie dozywotni szacunek.

swirus5

To prawda. Grand z ''Oficera'' to moja ulubiona postać, i chociażby już z tego względu jestem w stanie uwierzyć, że Małaszyński wcale złym aktorem nie jest. Wręcz przeciwnie. Chociaż..., fakt, genialny to on też nie jest.
Poza tym to co się go tak czepiacie? Że się stylizuje na wielkiego gwiazdora? Że czasem mówi niewyraźnie? Że krzywo patrzy? A może jeszcze powiecie, że oddycha za głośno?
Poza tym, porównanie Karolaka do Małaszyńskiego nijak się do siebie ma. To zupełnie różni aktorzy, celują w zupełnie inny target. Co jak co, ale ich to nie należałoby porównywać.

Jordan66

Małaszyński jest kiepskim aktorem, ale nie dlatego że nie potrafi grać ale dlatego, że jest za mało inteligentny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones