Paweł Małaszyński

biografie

(3)
 • Porzucił prawo po pierwszym roku, kiedy to uznał, że jego prawdziwą miłością jest aktorstwo. Rozpoczął więc studia na wrocławskiej PWST.
  Obecnie można oglądać go na deskach warszawskiego teatru "Kwadrat". Zagrał tam w sztukach: "Sługa dwóch Panów", "Szalone nożyczki", "Wszystko w rodzinie", "Nie teraz kochanie".
  Obok aktorstwa ogromną pasją Pawła jest muzyka, założył nawet swój własny zespół, w którym śpiewa i pisze teksty.

 • Rzucił studia, już po pierwszym roku na prawie. Zrozumiał, że jego prawdziwą pasją jest aktorstwo. W 1998r. ukończył L'art Studio w Krakowie, po czym dostał się na studia do PWST we Wrocławiu, na wydział aktorski. Ukończył je w 2002r.
  Drugą miłością Pawła, która pochlania dużo jego wolnego czasu, jest muzyka. Obecnie śpiewa i pisze teksty w zespole Cochise.
  Paweł występuje w Teatrze "Kwadrat" w Warszawie.



 • Paweł Małaszyński urodził się 26 czerwca 1976 roku w Szczecinku. Ukończył V Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku. Porzucił prawo na pierwszym roku kiedy uznał, że kocha aktorstwo. Trzy lata z rzędu próbował się dostać do szkół aktorskich.
  Po niepowodzeniu na egzaminach w Warszawie zdawał na „lalki” do Białegostoku. Przeszedł do drugiego etapu. Po pewnym czasie spróbował w Łodzi z negatywnym skutkiem.
  Postanowił wrócić na prawo. Dostał się na drugi rok w Białymstoku.
  Od 17 sierpnia 2002 ma żonę Joannę, natomiast 12 kwietnia 2004 roku urodził ich pierwszy syn Jeremiasz.
  Występował także w Teatrze Telewizji.

opinie i nagrody