Pete Postlethwaite

Peter William Postlethwaite

7,7
10 657 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pete Postlethwaite

Gdyby nie patrzeć na jego włosy, mozna by pomylic obydwu aktorów! Jak za pierwszym razem oglądałem 'Ostatniego smoka', to wydawało mi sie, że to Tommy!

Bruce_Lee

Ja nie widzę podobieństwa. Nie sądzę, żeby dało się ich pomylić.

Bruce_Lee

Raczej jest podobny do...mojego sąsiada ;))
A swoją drogą z taką twarzą to można grać tylko roboli, albo przestępców.
Tym bardziej zadziwia różnorodność i mnogość dobrych ról tego aktora.
Jestem zdecydowanie za!!! 10/10

Bruce_Lee

nie raczej nie do TLJ, ale wg mnie to on jest bardziej podobny do Patricka Stewarta np .xaviera z serii X-MEN.

megaslkp2410

psss... może do Banderasa, co? _

aciddrinker

nie może do pazury!!! albo lindy !!!! i jeszcze rasiaka!!!!

megaslkp2410

Mi tam przypomina młodszego DiCaprio, chociaż ostatnio na Zmierzchu Tytanów z długimi włosami wyglądał jak Catharina Zeta Jones.

marobot_2

No to wszystko potwierdza tylko, że to wszechstronny i genialny aktor ;)

marobot_2

No to wszystko potwierdza tylko, że to wszechstronny i genialny aktor ;)

megaslkp2410

Ale gdzie tam, to wykapany Karolak!!

Bruce_Lee

ale się wyżywacie ;p człowiek o 5 lat młodszy był i głupszy ;P

Ale i tak uważam że podobny jest do Tommyego :)

Bruce_Lee

No bo jest. Koniec i kropka.

Bruce_Lee

A mnie przypomina polskiego aktora, Adama Baumanna (nie Baumana). Zgodzicie się? http://www.teatrslaski.art.pl/zespol/baumann.php

Bruce_Lee

Bardzo podobny do Tomy Lee Jonesa

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

wykapana Julia Roberts, a zaraz potem TLJ

Bruce_Lee

Mnie się wydaje, że coś z tego aktora śp. ma Mirosław Zbrojewicz...

gosialek

Jak już się tak bawimy w podobizny to wg mnie, ma on coś z Jim'a Varneya. Również zmarły aktor,ale grający zupełnie inne role, przede wszystkim komediowe. Znany jest głównie z serii komedii o Erneście( "Ernest ratuje święta", "Ernest idzie do szkoły").
Mimo dużej krytyki spadającej na te filmy, to osobiście z uśmiechem na twarzy wspominam te komedie (jak i samego aktora) bo kojarzą mi się z dzieciństwem :)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/7/72/Jim_Varney.jpg/220px-Jim_Var ney.jpg

Bruce_Lee

Z tego co piszesz wnioskuję, że jesteś niewidomy. Ale głos może rzeczywiście podobny.

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

Trochę był podobny, jak na YT zobaczyłem miniaturę do filmu "To nie jest kraj dla starych ludzi", myślałem, że to właśnie Pete Postlethwaite (filmu nie oglądałem).

To szczerze polecam, świetny film z Coen'owskim schematem, trzymający pod napięciem, niejednoznaczny i zmuszający do myślenia, plus Texas w latach 80tych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones