Peter Stormare

Rolf Peter Ingvar Storm

7,7
23 337 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Stormare

Siedzę sobie dziś w Hard Rock Cafe, pije piwko. A tu obok mnie siada właśnie Stormare!!!! Przyjechał do Warszawy by w teledysku o Powstaniu Warszawskim wystąpić. Normalnie szok. Poczułem się przez chwile jak bym w Prison Break grał ;p Bardzo interesujący i miły facet.

Dave_trzecioklasowy_rece

Wystąpi w teledysku utworu pt. "Uprising" szwedzkiego zespołu Sabaton. Właśnie odbywają się zdjęcia. Polecam za jakiś czas!!

Dave_trzecioklasowy_rece

Ty szczęściarzu...Opowiedz coś więcej.

Black_Falcon

Zabawny gość. Lubi opowiadać dowcipy o niemcach i wypić zimne piwko. Sporo wie o Polskiej historii i o II wojnie światowej.

Dave_trzecioklasowy_rece

A ja dziś widziałem Harry'ego Pottera

Joker_27

niesamowite! gratuluje, i jak pogadałeś z Harrym?
a Tobie "Dave_trzecioklasowy_rece" naprawde gratuluje i troszeczke.. zazdroszcze :D

martynooos

Tak porozmawialiśmy sobie, mam zostać nowym dyrektorem Hogwartu.
A wy na prawdę tacy naiwni czy tylko udajecie ? To tak jakbym ja powiedział że szedłem sobie ulicą patrzę a tu Johnny Depp z biedronki wychodzi.

Joker_27

tylko, że Peter tu był, bo pracował....
http://www.youtube.com/watch?v=U-dCFmaZIho

Dave_trzecioklasowy_rece

Farciarz ;D
Sabaton. Świetny zespół xD Słucham ich, a nawet nie wiedziałam kto będzie grał w teledysku!
Oni się interesują Polską :) Niektórzy o tym zapominają- jaką mamy bogatą historię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones