Philip K. Dick

Philip Kindred Dick

8,7
986 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Philip K. Dick

Ubik, opowiadania w tym Raport Mniejszości, Trzy Stygmaty Palmera Eldritcha, Oko Na Niebie,
człowiek z wysokiego zamku, labirynt śmierci
zamierzam przeczytać: Klany księżyca alfy, ostatni pan i władca, słoneczna loteria
więcej w bibliotece nie mają ;(
a jak u Was i co polecacie?

trevor69

labirynt śmierci, boża inwazja, transmigracja timothy'ego archera, doktor bluthgeld, valis, czlowiek z wysokiego zamku, dr futurity, ubik, wbrew wskazówkom zegara, czas poza casem, nasi przyjaciele z frolixa 8, na przeczytanie czeka blade runner, czytałem trzy stygmaty, ale szło słabo i musiałem do biblioteki oddać :) skromnie, ale równocześnie nadrabiam kilku autorów. Ja polecam valis, chociaż dla niektórych może być za mocno pokręcona.
A oko na niebie warto przeczytać? Bo już wiem, że z Dickiem może bywać różnie(genialny ubik kontra średni dr futurity).

gdfhj

co do Oka na niebie to jest to słaba powieść. Jak dla mnie zbyt infantylna :)

gdfhj

3 stygmaty są fajne

markin

Zdecydowanie 3 Stygmaty jedną z bardziej godnych uwagi książek Dicka. Zdecydowanie warto go czytać i czytac (prawie) wszystko, ale po pewnym czasie niektóre rzeczy u autora mogą zacząc drażnić. Wtedy trzeba zrobić sobie chwilke przerwy. Dla zainteresowanych poza czytaniem książek także ich posiadaniem, polecam wydawnictwo REBIS, które systematycznie wydaje kolejne dzieła Dicka w naprawde pięknych wydaniach.

gdfhj

Rewelacyjny jest Marsjański poślizg w czasie. Nasi przyjaciele z Frolixa 8 jest też świetna.

trevor69

Ja przeczytałem wszystko. Co Napisał.

trevor69

Ostatni pan i władca to chyba z tego co pamiętam jest zbiorem opowiadań no jak i jednym z tych opowiadań ale nie wiem jak się to ukazało w US

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones