Philip Winchester

Philip C. Winchester

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/133906/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":566,"rate":7.740282685512367,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/133906/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":7,"rate":6.571428571428571,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,7
566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Winchester
 • A jak Wam się podoba jego gra i postać w serialu Strike Back: Operacja Świt?
  Może ktoś z Was już oglądał 2 sezon Kontry.
  Ja niestety jeszcze tego nie zrobiłam. No i sama nie wiem czy warto.
  Nie chciałabym popsuć sobie opinii o tym aktorze, bo jak do tej pory sądzę, że jest
  utalentowany choć na ekranie nie mógł się jeszcze wystarczająco wykazać.

 • kathrina_filmweb Ja jestem po 2 sezonie Strike Back i uważam, że sezon drugi jest bardzo dobry, dużo akcji, ciekawa fabuła, no i współpraca Scott - Michael, świetna. Naprawdę przyjemnie się oglądało. Muszę przyznać że 2 sezon trochę różni się od poprzedniego z John'em Porterem, chociaż do sprawy z Porterem w drugim sezonie dość często wracają, poza tym wydaje mi się że w nowym sezonie jest trochę więcej humoru, ale to zapewne głownie zasługa szalonego Damien'a Scotta, który naprawdę czasami zaskakuje a może bardziej szokuje, zresztą myślę, że Sullivan Stapleton i Philip Winchester naprawdę są zgranym duetem i sprawdzili się naprawdę dobrze jako żołnierze w 2 sezonie. Osobiście serial bardzo mi się podoba i chyba jednak trochę bardziej lubię 2 sezon.
  wiadomo, że nie każdemu może się spodobać, ale z mojej strony polecam, w sumie coś co już było ale w trochę innej oprawie. : ) właściwie to już czekam na 3 sezon. pozdrawiam

 • szpilkaDC O Kochana szpilkaDC bardzo jestem Ci wdzięczna za odpowiedź.
  Na pewno kiedyś jak będę mieć więcej wolnego czasu to zabiorę się za ten 2 sezon.
  Twoja rekomendacja i argumenty mnie w 100 % przekonały. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

 • kathrina_filmweb Jestem w trakcie ostatniego sezonu Strike Back. Myślę sobie, jakim cudem nie widziałem go w innych produkcjach i z ciekawości wchodzę na profil pana Winchestera. SZOK! Kariera aktorska jak na możliwości tego aktora jest naprawdę biedna . Idealnie pasuje do filmów akcji, sensacyjnych itp. W roli żołnierza jest po prostu perfekcyjny. Wierzę, że będzie o Philipie jeszcze głośno !

 • kathrina_filmweb Biedny aktor i w Strike Back matoł. A drugi sezon jest mierny i denerwujący. W 3 szanowny Philip Winchester ciągle dawał ciała. Niezrownowazony psychiczne wiecznie jakies umoralnianie. Dla mnie zero i film tracil przez jego gre.

 • waga55 Lepszy bylby Porter ktory zginal.

 • kathrina_filmweb Dla mnie drugi sezon lepszy od pierwszego. Aktor który grał Johna Portera jakoś mnie nie przekonywał. Natomiast w 2. sezonie super się ogląda Scotta i Stonebridge'a w akcji, a ich dialogi to wisienka na torcie. :) Świetnie przedstawieni i przekonująco zagrani bohaterowie.