Przemysław Sadowski

6,5
6 210 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Sadowski

Nie gra źle, ale też nie zachwyca swoją grą. Brakuje w jego dorobku ról wybitnych.

bardzo_niedobry_ludz

co się czepiasz fajny on jest, ja go uwielbiam odkąd zagrał w Samym życiu, tylko czemu on ciągle powracał i znikał. W bulionerach był zajebisty szczególnie jak niewidomego udawał.

kinomanka_13

Ty akurat jesteś ostatnią osobą, która może zarzucać mi czepianie się kogokolwiek. Kto niemal w każdym temacie na forum "Rancza" gnoi postać Kingi i aktorkę Agnieszkę Pawełkiewicz? Ja tylko wyraziłem swoją opinię, z którą nie musisz się zgadzać.

bardzo_niedobry_ludz

Juz jej chwilowo nie gnoje bo sie poprawila ale jak sie nie poprawi to zaczne.

kinomanka_13

No proszę. Czyżby to jakiś cud Tuskowy? Ty sprawiasz wrażenie osoby, która żyje tylko serialami i nie widzi świata poza nimi. Wyluzuj dziewczyno. To tylko fikcja.

bardzo_niedobry_ludz

uszanuj to że dla mnie Ranczo i Ojciec Mateusz to rzeczywistość, i nie mów mi co mam robić. Pozostałe seriale to dla mnie fikcja.

kinomanka_13

U no to niedługo świat ci się zawali. Bo w marcu ostatnia seria rancza. Zostanie ci tylko jeden świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones