Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
89 390 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes

już tylko te trzy role wystarczyłyby żeby uznać go za wielkiego aktora. Rewelacyjny artysta

astro77

Dodałabym jeszcze Angielskiego Pacjenta :-)

astro77

Jak nie dostanie Oscara za GBH to osobiście pojadę do Stanów zrobić porządek.

dancewithangel

jadę z Tobą~! ;)

dancewithangel

A więc kiedy się wybieracie ? Czy już zdążyliście pojechać ? :D

Ventum

Na następnej gali robię rozpierduchę, teraz nie chciałam ze względu na Idę :(

dancewithangel

Gorzej jak znowu będzie nominowany jakiś film polski. Z jednej strony mam taką nadzieję, lecz z drugiej może być całkiem niezła zadyma :D

użytkownik usunięty
astro77

Jeszcze rola w ''Wichrowych wzgórzach" :)

astro77

Dodam od siebie film "Oskar i Lucinda".Fiennes bezbłędnie zagrał rolę młodego mężczyzny,który jest lekkim dziwakiem.Te miny,ruchy,wszystko idealnie odzwierciedla charakter bohatera - szczególnie sposób uśmiechania się. Zagrał po prostu rewelacyjnie,choć moim zdaniem film nie jest czymś szczególnie wybitnym,ot taka lekka historyjka ;)

blueberry295

uwielbiam postać Oscara. Ta niewinność w jego oczach :) cudownie zagrał :)

astro77

Pająk!! Uwierzycie, że za tę rolę nie dostał ani jednej nominacji do niczego?!

connie1_3

Zgadzam się, Ralph Fiennes jest wybitnym Artystą. Podobno ma nakręcić film o rosyjskim baletmistrzu Rudolfie Nurjejewie, którego postać bardzo mnie fascynuje ( jak zresztą cała rosyjska szkoła baletowa). Mam nadzieję, że zostanie doceniony jako reżyser.:)

connie1_3

On się w ogóle nadaje do ról psycholi :)

użytkownik usunięty
astro77

I jeszcze "Koriolan".

astro77

No i "Pająk" Cronenberga. Caly czas mialem wrazenie, że mam przed sobą prawdziwego schizofrenika.

astro77

Moje ukochane z NIM filmy to "Angielski pacjent" i "Pająk". Kocham go jako aktora. Jest rewelacyjny i jak mało kto ma oryginalną i cudowną urodę ( jak dla mnie ;)

astro77

Heathcliff z Wichrowych Wzgórz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones