Rami Malek

Rami Said Malek

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/563409/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":30593,"rate":8.825744451345079,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/563409/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":518,"rate":8.839768339768339,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/563409/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":74,"rate":7.648648648648648,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/563409/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":24,"rate":8.458333333333334,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}}]
8,8
30 593 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rami Malek
  • Zagrał tak cudownie w Bohemian Rhapsody, że już od kilku godzin nie mogę wyjść z zachwytu! Każdy szczegół, ruchy sceniczne, mimika..... 11/10 ❤
    Powinien dostać za tą rolę Oskara

• anuska171991 Zdecydowanie zgadzam się! Będę bardzo rozczarowana, jak mu się nie powiedzie na Globach, naprawdę życzę mu tego Oscara! Zagrał tak genialnie, że po prostu zostawienie go z samą nominacją będzie czymś bardzo złym.

• HelenaDepp No ja też będę rozczarowany, gdy przegra Globa, chociaż nie wiem jak Willem Dafoe i Lucas Hedges wypadli w swoich filmach. Z line-upu SAG tylko Bale, którego jeszcze nie widziałem, może okazać się lepszy od Malka, ale na chwilę obecną nie licząc Bale'a uważam, że Malek >> Cooper >> Mortensen >> Washington.

• HelenaDepp Zagral tak genialnie? Czy ty zdajesz sobie sprawe dziecko, co mówisz?Ale pewnie jak sie kochalo kiedyś DEppa , to Malek to tez swietny aktor.

• anuska171991 Cudowna rola i Oskar absolutnie moglby byc jego...
    gdyby nie Bradley w Star is born...

• adziaaa81 Rami Malek >>> Bradley Cooper

Myślę, że Malek bez problemu wygra Oscara, a w niedzielę zacznie się jego droga po niego od Złotych Globów.

• adziaaa81 Obaj panowie zagrali bardzo dobrze, ale czy lepiej od pozostałych nominowanych? nie sądzę. Za to w przypadku obu filmów, zarówno cała ta otoczka i medialna promocja , dokłada bardzo dużo do popularności , i rodzi nadmierny zachwyt wśród tzw "plebsu" . W końcu któż nie lubi tych cekinów, blichtru, powierzchownej ckliwości i romansu..

• anuska171991 Już ma Złoty Glob. Wielkie gratulacje. Ogromnym zaszczytem jest TAKA rola a wygrana to powód do najwyższej dumy.

• Mila1505 Mam nadzieję że podczas Oscarów akademia pójdzie po rozum do głowy i skonczy się tylko na nominacji dla Maleka. W tym roku nagroda powinna trafić w ręce Viggo za Green Book.

• Maciek_2 Jeśli chodzi o kategorie aktorskie to najbardziej kibicuję Glenn Close ale to temat dla innego forum.

• Mila1505 Ja też!

• anuska171991 Co za egzaltacja, niewspółmierna do akurat tej roli.

A ja wręcz przeciwnie, mam nadzieję że akademia wynagrodzi adekwatnie do kreacji aktorskiej samej w sobie , a nie do otoczki, i że Malek NIE wygra Oscara. W głównej kategorii są lepsi od niego. Mam nadzieję że nagrodzony zostanie Mortensen lub Bale.

Rami Malek, zrobił na mnie większe wrażenie jako aktor, w filmie "Papillon" . Rola drugoplanowa, ale zagrana naprawdę dobrze.I nawet bardziej jego pamiętam z filmu, niż postać pierwszoplanową.

• Vegelicious PUBLICITY- to się liczy zeby dostać nagrodę. Malek miał szczęscie bo w tym roku pozostali kadydaci nie sa "fame whores" i nie liża innym tyłków.A to się liczy. Wygrywa ten o kim sie mowi najczęsciej...Wygrał najgorszy z calej 5 , a Malek ukradl oscara Mortensenowi.

• anuska171991 Wykrakałaś xD