Renée Zellweger

Renée Kathleen Zellweger

8,3
23 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renée Zellweger

Uważm że Renee miała śliczną buźkę i oryginalną urodę, a teraz patrzę na jej zdjęcie po operacji i widzę zupełnie obcą twarz :/

Blawatka98

To fakt.

Blawatka98

Zastarzala sie i do tego schudla, ot i cala tajemnica...

Blawatka98

Tak mi przykro :(

Blawatka98

Zawsze przypominala świnski ryjek

Blawatka98

Jak dla mnie to w ogole inna osoba...
Nawet brwi ma inne!

quandzia

wydaje mi sie ze podniosla powieki i stad ta zmiana

Blawatka98

Mam to samo. Nie poznaję jej. W Bridget Jones 3 jest po prostu kompletnie do siebie nie podobna.

Blawatka98

Wg mnie bardzo się oszpeciła.

Blawatka98

Miałam przez to problem, by obejrzeć Bridget Jones 3, dekompensowała mnie jej twarz.

MalaMi_87

Ja tak samo. Trzecia część to już zupełnie co innego, inny klimat, inaczej się oglądało, to już nie to samo co kiedyś, nie ta sama Bridget. Wczoraj skończyłam oglądać z nią serial - What If, szok jaka chuda, skóra i kości, zupełne przeciwieństwo dawnej Bridget. Zdecydowanie wolałam ją gdy miała trochę ciałka, była radosna, pogodna, rozśmieszała. Wiem, że jednak lata lecą i robią swoje, co nie zmienia faktu, że operacja poszła w złą stronę, tak samo jak odchudzanie.

Blawatka98

Jestem po obejrzeniu BJ3, przez cały czas myślałam co ze sobą zrobiła i stwierdzam że 1)bardzo schudła 2)po schudnięciu zostało jej nieco (już nie takiej jędrnej) skóry 3) dlatego też bardzo się ponaciągała, szczególnie w okolicach oczu. Co ciekawe ma przecież widoczne, typowe zmarszczki-bruzdy na czole, wokół ust, wokół oczu niby również ale te oczy nie są jej...Widać to jak się uśmiecha, jak podnosi brwi. Gładkie policzki i całkowity brak worków czy cieni pod oczami - to też daje efekt woskowej figury. Aż szkoda bo Colin Firth przy niej jest jak adonis, jak najlepsze wino...

Blawatka98

Ja nie mogę jej poznać. To tak jakby inna osoba nosiła jej nazwisko. Miałam tak w ostatnich filmach, teraz oglądam "W imię prawdy" i mam to samo.
To kompletnie bez sensu, przecież twarz jest wizytówką aktora.

Blawatka98

Gdyby jedna uposledzona rola w Bridget Jones rzuciła światło na całą twoja karierę, też byś chciała zmienić twarz. Nikt nie chce być postrzegany jak trącona idiotka. Trzeba jej walkę zrozumieć

Blawatka98

Ano miała i zrobiła z siebie potwora. :-(

Blawatka98

Bez przesady. Ona jest dziś po 50 i jak na swój wiek wygląda moim zdaniem rewelacyjnie. Nie wiem czemu wszyscy się uparli na ten dziennik Bridget Jones który był kręcony 20 lat temu. Ciężko żeby ktoś mając 50 lat wygląda tak samo jak kiedy miał 30. Poza tym z tego co mi wiadomo do roli Bridget kazali jej przytyć jakieś 10 kg. To że tam była lekko przy kości nie znaczy że taka była zawsze - wystarczy obejrzeć filmy sprzed Bridget - zawsze była szczuplutka i drobna osobą

anza_filmweb

Też zamierzasz sobie zrobić operację? xD

Blawatka98

Niektórym od kasy odwala. Fakt, kiedyś była taka fajniutka, teraz to jakaś inna osoba.

JackHolborn

Nie wiadomo czy od kasy, może nie każda kobieta, która była za młodu atrakcyjna chce się pogodzić z przemijaniem i usiłuje utrzymać młodość i "urodę" na siłę

agagawor

Może doszły do niej informacje, że gdy się uśmiecha ma małe oczka, a usta jak duszona ryba:-) Ale to było jej atutem!

JackHolborn

Ja nigdy nie wnikałam w detale, czy miała małe oczka? Chyba normalne, odbierałam ją taką jaką była, i dokładnie to był jej atut, taka miła dziewczyna z sąsiedztwa

Blawatka98

Ukrywa się.

Blawatka98

Też mi przykro, bo to była taka fajna, naturalna dziewczyna i nagle te operacje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones