Richard Dawkins

Clinton Richard Dawkins

7,7
81 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Richard Dawkins

Nie mogę przyjąć jego wszystkich koncepcji (zwłaszcza a priori), jednakże zdecydowana większość z nich, jak najbardziej do mnie przemawia. Poza tym niezmiernie inteligentny i dowcipny typ - da się lubić :)

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Podpisuję się pod tym :)

Rob_Rock

Zgadzam się z pierwszym zdaniem, ale co do jego charakteru to słyszałem, że nie jest często zbyt sympatyczny, bardzo dba o image i stara się wychodzić bardzo dobrze przed kamerami, ale prywatnie podobno jest niezbyt sympatyczny i bardzo nietolerancyjny dla tych, którzy nie kierują się logiką, czasem to zauważyłem na You Tube. Ale być może to nie prawda.

jfjsas07

A jak niby być tolerancyjnym dla ludzi nie kierujących się logiką? o.O

Zwłaszcza, że cała jego "nietolerancja" zamyka się w powiedzeniu komuś wprost, że jest idiotą, a nie proponowaniu budowania obozów koncentracyjnych dla rzeczonych idiotów.

rozkminator

Logika jest taka i prawda jest taka, że duchy i reinkarnacja są faktem i tyle w temacie. A Bóg jest inteligencją więc istnieje bo wszystko ma skutek i przyczynę. Wielki Wybuch nic nie tłumaczy, bo to to samo co magiczna różdżka. Pajac. Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones