RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Nie porównujcie jej wiecznie do Beyonce;/
wszyscy uczepili się Rihanny, tymczasem ona znalazła już swoj styl, mówiliście, że zgapia od Beyonce... bo co? bo kupiła sobie rower? żal.
popatrzcie teraz na Kat Delunę, która wygląda tak jak Rihanna na początku swojej kariery i nikt się jej nie czepia

A co do Beyonce i Rihanny to Rih jest (moim zdaniem) lepsza;)

a to, że Rihanna podobno zgapiła buty od Dody to już paranoja!

Lovely_Paige

po:
1. tak, ona kopiuje beyonce, nawet teraz.
2. rower ? ja niestety nie sądzę, żeby ona "kupiła sobie rower", bo: 1. miała go na jednym zdjęciu. 2. wydaje mi się, że to jest rower dziecinny... i chyba by się pod nią zawalił . no chyba, że już nie jest pewna swojego wieku... jak tak, to sorry...
3.ja nie widzę jakoś podobieństwa między kat deluną, a rihanną...
4. to to już rzecz gustu.
5. to prawda, doda pierwsza miała te buty !

ok, teraz możecie mnie zjechać... ale mijanie się z prawdą nie jest dobrym sposobem...

Phoebe123

Jasne, bo Rihanna wie kto to Doda. Nie rozumiem, czego radocha? Balenciaga ma sklepy w wielu krajach, i w Usa , i Polsce.

Lovely_Paige

Ja osobiście uważam, że to Beyonce jest lepsza bo ma naprawdę świetny, mocny i wyraźny głos a Rihanna nie śpiewa tylko stęka przez połowę swoich piosenek..
Wyrażam tylko swoje zdanie i nie zamierzam się z nikim kłócić bo to nie ma sensu, a ja mam lepsze rzeczy do roboty :)
Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Lovely_Paige

tak.
nie porównójcie jej do beyonce.
do piet jej nie dosięga.

kat i rih?
żadne podobienstwo.

co wy się tak uczepiliście tych butów?
a nie przyszła do głowy myśl "skoro kupiła je w sklepie, to musi byc kilka par", a to, że obie je kupiły to juz czysty przypadek.
a co do butów - tandetne.
a moim zdaniem ri jest beznadziejna. ma beznadziejne piosenki(wtf? co to za tekst?), a na żywo nie śpiewa, a skrzeczy.

zgadzam się z tym, że beyonce jest lepsza i że kat nie jest podobna do rihanny.
ale rih ma ładny głos, a nie skrzeczy.

Lovely_Paige

nie ma porowna nia beyonce-rihanna.
Rihanna nie moze sie porownywac do krolowej r'n'b.
To co Bee zrobila taka rihanna piosenkami typu "ela ela" czy "pam pam ti ram pam" nie dokona.
Bee rzadzi ;)

niech rihanna wyda 3 bardzo dobre plyty tak jak beyonce, nie liczac oczywiscie plyt Destiny's Child.

Lovely_Paige

Zarówno Rihanna jak i Beyonce, DeLuna czy Doda to plastikowe lale bez talentu, więc o co ta awantura?! O tandetne buty z jakiejś tam Balenciagi?!!! Bez przesady, rozumiem , że kobiety już tak mają że o wszystko się kłucą no ale chyba może to mieć wartość większą PSIE GÓWNO?!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones