Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/123/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":133929,"rate":8.652076846687423,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/123/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":523,"rate":7.621414913957935,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/123/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":309,"rate":8.006472491909385,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/123/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":194,"rate":8.092783505154639,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/123/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":38,"rate":8.131578947368421,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/123/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":32,"rate":8.0625,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,7
133 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro
  • Poza tym co ma robić? Czekać na śmierć? Niech sobie gra skoro kocha grę, bo zarobiony już jest więc raczej kasa nie jest tu najważniejsza. A wybitnych ról i tak zagrał wystarczająco dużo. Poza tym to, że zagra w słabszym filmie, nie oznacza, że od razu musi mieć gorszą ocenę za tę rolę, bo jeżeli zagra ją dobrze to ocena powinna dotyczyć roli, a nie filmu, a wielu ludzi z góry zaniża mu ocenę. Piłkarz, który zagra świetnie w przegranym meczu oceniany powinien być za swoją postawę, a nie za wynik drużyny

• swoj_ze_swaja To smutne patrzeć jak aktor takiego pokroju jak De Niro rozmienia sie na drobne grając w kiepskich komedyjkach, trudno mi uwierzyć ze chodzi tylko o pieniądze, on raczej nie przymiera głodem, może brak scenariuszy? W Ameryce kręci sie mnóstwo niezależnych filmów, jeżeli chce grać to mógłby wesprzeć paru mniej znanych twórców swoim nazwiskiem. Do tego ten prostacki sposób w jaki miesza sie do polityki, nie lubisz Trumpa? Ok jest wolność słowa ale rób to z klasą, to co ostatnio wyprawia jest po prostu żenujące.

• wokul81_vol_2 Ogólnie uważam, ze ludzie show biznesu nie powinni tak otwarcie udzielać się politycznie, ale to już ich wybór. Faktem jest, że rzeczywiście, lepiej wspomógł by jakieś niezależne produkcje, ale z drugiej strony te komercyjne mają dobrą dystrybucję, a aktorzy to ludzie uzależnieni w swoim ego od oglądalności:)

• wokul81_vol_2 wokul81_vol_2 @ To zabawne czytać żarliwe tyrady w obronie takiego łajdaka jak Trump, który wielokrotnie wypróżnił się hałaśliwie - i wciąż wypróżnia - na wszystko, co ma cokolwiek wspólnego z najszerzej rozumianą przyzwoitością i klasą . Otóż ten lump mentalny nigdy nie miał i nie ma nic wspólnego z klasą i odwoływanie się do niej w jego obronie wskazuje na jakiś defekt umysłowy - bardzo zresztą charakterystyczny i znamienny objaw u wyznawców kościoła łajdaka...

• lichthagen a gdzie szanowny Pan wyczytał te "żarliwe tyrady" w obronie Trumpa? to że Donald zachowuje sie w jakiś posób nie oznacza ze kazdy powinien równać do Jego poziomu. Kultura wypowiedzi świadczy o człowieku i skoro DeNiro juz zaangażował sie w brudną polityke po jednej ze stron, to powinien zrobic to z klasą a nie używać wulgaryzmów. To naprwade nie przystoi

• wokul81_vol_2 DeNiro jest dorosły i żaden wokul nie ma nic do decydowania, co mu "przystoi". Może go pocałować w .... a następnie wy.....ć.

• lichthagen już się nie wypróżnia, zablokowali mu kibel...toj toja znaczy (inaczej mówiąc TT)

• swoj_ze_swaja Czepiają się tacy, co to zawsze z czegoś niezadowoleni. Olać ich

• res7777 W ogóle zauważyłem że większość ludzi uwielbia narzekanie... na wszystko:)

• swoj_ze_swaja Kiedyś przeczytałem, gdzieś znalazłem, to już było jakiś czas temu że De Niro tonie w długach. Zainwestował w budowę hoteli/apartamentowców co było średnią inwestycją i ratuje się grając praktycznie masowo w byle czym. Mówię w byle czym patrząc przez pryzmat tego jakie rolę i w jakich filmach ma na swoim koncie. Oczywiście o tych długach mówię jako plotce bo pojęcia nie mam na ile tą wiadomość można brać poważnie. Chociaż widząc co wyprawia, można uznać, że to prawda. Jeszcze wyżej zapytałeś w czym ma grać. Al Pacino nadal potrafi dobrać rolę ("Paterno", "Jack jakiego nie znacie" czy "Phill Spector") i zgarnąć za nią nominacje a nawet wygrać złotego globa. Może nagrody straciły swoją wartość, ale nadal cieszy jeśli jednym z wielkich wygrywa. I w tym roku zaliczy występ w filmach Scorsese i Tarantino. Czyli można zgrabnie dobierać rolę. Z pewnością ofert mu nie brakuje. Wpadkę zaliczył grając w beznadziejnym "Jack and Jill" za co chyba dostał złotą malinę. Więc ten Wielki Aktor wyciągnął wnioski i wybiera scenariusze zgrabniej gdzie jeszcze może się pokazać od strony aktorskiej. Tak na koniec powiem Ci jeszcze, że widziałem nie dawno ten film "Paterno" i tak dziwnie było zobaczyć starego Ala Pacino. Facet ma już za chwilę 80 lat mam tego świadomość, jednak nadal przykro widzieć i wiedzieć, że w każdej chwili może go zabraknąć. Dlatego tak bardzo czekam na "Irlandczyka" który będzie kinową ucztą i ostatnią szansą żeby całą paczkę (De Niro, Pacino, Pesci, Keitel) zobaczyć na wielkim ekranie razem. Pozdrawiam ;).

• joker895 Toi on jeszcze zyje ? Ostatni raz widzialem go w Kasynie w latach 90tych

• joker895 Bardzo mozliwe choć dziwi mnie to że w tym wieku jeszcze inwestują. Mają aktorzy kasę z ról i z glodu nie umrą. Po co ryzykować? A z np Alem Bobem czy Clntem mam tak jak Ty... nie chcę mysleć że niedługo ich zabraknie... ale biologia to biologia... ja p...

• swoj_ze_swaja Ci ludzie to przeważnie lewactwo, oni są obrażeni na rzeczywistość, więc faktycznie narzekają dosłownie na wszystko.

• muzycznydiament Półgramot

• muzycznydiament Półgramotny prawak wyemitował suchego bąka ustnego. :G

• lichthagen Może wcześniej prawak wyssał tego bąka od Bąkiewicza i przekazał w przestrzeń?

• muzycznydiament Mnie w sumie nie interesuje prawactwo czy lewactwo bo kazdej ze stron mozna coś zarzucic jesli ma sie taką intencję i kazda ma jakieś swoje racje. Szkoda zycia na rozpatrywanie tego w takich kategoriach. Trzeba po prostu iść do przodu

• swoj_ze_swaja Może zagrać Irlandczyka. I to jak!

• rrea I świetnie zagrał. Pzdr

• swoj_ze_swaja Deniro niestety jest też pajacem w życiu prywatnym komentując w sposób wulgarny politykę Trumpa. Jak go posłuchałem straciłem całkowicie szacunek do tego człowieka.

• ChubakaCieLubi Dobre to: "jest też pajacem w życiu prywatnym komentując w sposób wulgarny politykę Trumpa". Za to nazwanie Trampka pajacem to wyszukany komplement :)