Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
177 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

De Niro zdyskredytował sie totalnie porównujac Trumpa do Travisa (Taxidriver) Wg DeNiro - Travis to psychicznie chory gość, podobnie jak Trump. Nie wiem co te gwiazdy maja na sumieniu? Kto ma na nie kwity i z kim podpisały pakt, ze pierdziela takie farmazony. Czar prysł. Z reszta prawie wszyscy w Hollywood śpiewają na jedną ponurą lewacką nutę. Trzęsą gaciami patałachy.

DramaQueen_

Bo Travis to jest psychicznie chory gość?

użytkownik usunięty
DramaQueen_

Trzeba po prostu pamiętać że aktor pracuje w udawaniu innych ludzi a to że lubimy jego role nie oznacza że jest tą samą osobą jak te postacie które odgrywa na dużym ekranie. To że lubimy i szanujemy swoich idoli za twórczość artystyczną nie oznacza że nie mogą być w życiu prywatnym nawet chamami i burakami. Przykład to np. Sapkowski i jego książki. Ludzie dziwią się że ktoś taki mógł napisać takie książki. A De Niro nazywając drugiego człowieka(Trumpa) świnią nawet jeśli miał do tego konkretne powody pokazał tylko że też nie ma wiele wspólnego z tym wyidealizowanym obrazem kultowego aktora.

Ludzie na wysokich szczeblach władzy wychodzą z założenia że jeśli aktor który jest uwielbiany przez miliony wyda jakąś opinię jakimś gościu to znaczy że to musi być prawda. A to gówno prawda! Ludzie na wysokich stanowiskach lub jakieś ugrupowania społeczne silne wychodzą z założenia że dobrze jest aby aktorzy znani i lubiani wydawali tę samą opinię którą wyznają te właśnie ugrupowania. Biedny głupi człowiek pomyśli sobie - Skoro taki sobie super gościu jak Czesław Mozil powiedział że Polacy są nietolerancyjni to znaczy że to musi być prawda - no bo powiedział to sam Mozil. I tak manipuluje się biednym głupim tłumem.

nudecroft

Tylko że de Niro swoją wypowiedzią przypominał jakiś wywiad z patologią. Zero argumentów tylko wyzywanie drugiego człowieka. Wykazał się wybitną głupotą. Wstyd.
Nie znam szczegółów wypowiedzi Mozila, ale raczej zrobił to neutralnie, bez nienawiści, czysta opinia. Zresztą nasza nietolerancja jest w tej chwili naszą siłą :)

vbazyl

DeNiro nie powinien był mówić takich rzeczy bo się kompromituje ale zdaje się że DeNIro nie interesuje się tym co inni mówią o nim a to błąd.

użytkownik usunięty
nudecroft

De Niro wykazał się wyjątkową obłudą nazywając Trumpa świnią za te prywatne wypowiedzi. Jak Trump podczas prywatnej rozmowy świntuszy to jest be a jak sam De Niro gra w filmie dziadka który przez cały film powtarza że chce mu się je#ać i bałamuci młode laski to wszystko jest OK.

Powiem ci coś ważnego, otóż DeNiro nie potrzebnie zbłaźnił się wydając taką opinię o Trumpie bo Trump mu nic złego nie zrobił a nawet powiem więcej, Trump powinien wygrać wybory bo jest dużo lepszym materiałem na prezydenta niż Clintonowa która po prostu nie nadaje się na prezydenta. Zdecydowanie Trump powinien zostać prezydentem choć przyznam że najlepszym kandydatem na prezydenta byłby Dr David Duke.

użytkownik usunięty
nudecroft

Wkurza mnie najazd na Trumpa. Każdy kto kwestionuje jego kandydaturę na prezydenta jest przeciwko demokracji bo to ludzie wybrali jego kandydaturę i to ludzie ostatecznie zdecydują czy chcą żeby został prezydentem a nie stronnicze media i politycy. Tak samo śmieszny jest ból d..py lewaczek w stylu Mikalik czy Tełałen po dojściu Pissu do władzy. Trza było tak rządzić żeby Piss nie doszedł do władzy a nie teraz kwiczeć. Miejcie ludzie trochę godności.

Dobrze powiedziane dodam jeszcze od siebie, nie miałam nic przeciwko PiS'owi oni po prostu zapracowali na swoją pozycję i ją otrzymali zgodnie z woli ludu.

użytkownik usunięty
nudecroft

Albo odwrotnie ówczesna władza robiła wszystko żeby następne wybory przegrać. Bo czy można głosować na partię która najpierw mówi że 500+ to czyste zło bo nie ma kasy a potem mówi że jak wygra następne wybory to da 500+ już na każde dziecko bo pis przecież oszukał. Co się stało, kasa nagle się znalazła a przez osiem lat rządzenia nie było? A może to po prostu czysta hipokryzja i wszystko się już obieca byle wrócić do koryta.

No więc tak źle i tak nie dobrze no ale jeśli już trzeba kogoś wybrać to wybierzmy PiS bo gdyby wygrało PO - Platforma Oszustów to byłoby jeszcze gorzej ale zgadzam się z tym że trzeba dotrzymywać słowa a PiS nie wywiązuje się. No i coraz bardziej Duda mnie rozczarowuje i jego potajemne rozmowy z ludźmi którzy nie życzą dobrze Polsce a jedynie interesują ich swoje sprawy.

użytkownik usunięty
nudecroft

Chyba wolę już Wegrów i Chińczyków od Niemców i Francuzów. Po drugie uwielbiam wielki tefałenowy ból dupy:)

Chińczycy to dziś potęga a Amerykanie mają u Chińczyków dług o wartości zdaje się czterech bilionów dolarów. Czyli nie miliardów tyko więcej bo bilionów dolarów. Jeśli chodzi o Węgrów to Wiktor Orban jest człowiekiem odpowiednim na odpowiednim stanowisku, bardzo lubię tego gościa bo facet jaja i potrafi się postawić tym gnojkom z Unii.

nudecroft

Viktor Orban przez "V"

użytkownik usunięty
nudecroft

A na co nam ta Unia? Hipermarkety powstawały już przed 2004 rokiem a jak ktoś nie ma kasy i nie zna języka to i tak prawdopodobnie nie pojedzie na zachód. Ci bardziej zaradni to już dawno wyjechali i robią PKB innym krajom. W 2004 roku głosowałem za Unią ale byłem też młody i głupi, teraz w 2016 roku mogę tylko powiedzieć - Walić Unię i cały ten syf.

Unia - ten sztuczny twór nie ma racji bytu i na dodatek te euro jest sztucznie wywindowane. Dobrze zdajesz sobie sprawę czym jest unia, lepiej późno niż wcale.

użytkownik usunięty
nudecroft

A pomyśleć że kiedyś na lekcji geografii albo jakieś innego badziewia mówił nam nauczyciel że w przyszłości powstaną Stany Zjednoczone Europy. Śmiać mi się teraz chce z tego steku bzdur. Gdy mamy wiele organizmów o różnych tożsamościach to nie da się zrobić z tego jednego organizmu. Lewakom marzy się taka piękna utopia bez państw i chrześcijaństwa i straszą powtórką z historii czyli druga wojna światowa a przeciwników tego nazywają nazistami i rasistami. Szkoda że to tylko taka utopia która rozsypie się jak domek z kart. Tak samo bez sensu są ich brednie o asymilacji wyznawców islamu. To są jak inne rośliny które wrastają w ziemię jak chwasty i chcą zastąpić rośliny który rosły do tej pory. Takie zielsko nigdy się nie zasymiluje.

użytkownik usunięty

A te ohydne ich zdaniem słowa jak nacjonalizm czy patriotyzm są dziedziczone razem z genami. Człowiek od początku ma w sobie jakąś przynależność stadną i terytorialną. Szuka czegokolwiek co będzie go definiować żeby nie być jak wszyscy.

użytkownik usunięty

Zwłaszcza jeśli poprzednie pokolenia musiały walczyć wciąż o przetrwanie.

Tak to czasem bywa. Tak samo właśnie bardzo kiepskim pomysłem jest sprowadzanie do Polski wszelakiego rodzaju muzułmanów bo ci ludzie nie asymilują się.

użytkownik usunięty
nudecroft

A najgorsze jest to pozerstwo niektórych mediów, środowisk lewackich LGBT, polityków i celebrytów. Taka fałszywa miłość i troska o innych bo jak ich sprowadzą to skazani na życie obok nich będą zwykli bezbronni ludzie. Celebryci żyją w strzeżonych dzielnicach dla bogatych i zawsze mają przy sobie ochroniarzy. Przykładowo taki George Clooney który się w mediach upominał żeby Europa przyjmowała islamskich byczków. I jakim prawem Niemcy mają nas pouczać o tolerancji ci sami Niemcy którzy budowali u nas obozy zagłady w których gazowali i palili ludzi w piecach albo robili z nich mydło. To nie my mamy problem z tolerancją to Niemcy mają problem z chorą, obłudną poprawnością polityczną.

No ja nie przepadam z niemiaszkami bo są butni i zarozumiali a to oni byli sprawcami licznych nieszczęść i byli ludobójcami. Teraz Niemcy trzymają całą kasę z Unii i dyktują nam warunki co jest nie dopuszczalne ale sami jesteśmy sobie winni skoro głosowaliśmy za wejściem do unii.

użytkownik usunięty
nudecroft

Bo Niemcy traktują nas jak słabsze państwo satelickie którym można sterować poprzez m.in posłusznych mu polityków i media choćby Łonet a nie równoprawnych partnerów.
Wracając do aktorów i celebrytów w ogóle, nie musisz się ze mną zgadzać. Dla mnie spaleni/samozaorani są Sthur który wcześniej chorował i cała Polska mu współczuła a teraz nazwał Kaczynskiego Hitlerem, idąc tym torem wyborcy PIS-u to jacyś naziści. Brawo dla Sthura. Numer dwa Natalia P która przyznała się do aborcji, pewnie teraz liczy na brawa i nagrody a mogła trzymać gębę na kłódkę.

Ogólnie w polityce nie ma czegoś takiego jak ci są dobrzy a tamci źli bo prawda jest taka że tu są przekręty i tam. Nie pamiętam co mówiła Natalia P. ale jeśli jest tak jak mówisz to nie za dobrze o niej świadczy ale celebryci mają to gdzieś co się o nich mówi a to moim zdaniem duży błąd.

użytkownik usunięty
nudecroft

Ja jestem teraz za tymi którzy nie chcą w ogóle przyjmować "uchodźców" i to bez znaczenia czy to pis czy coś innego.

I słusznie bo po cholerę nam uchodźcy którzy stanowią duży problem teraz. Jak PiS wykaże się mądrością to zabroni przyjmowania kogokolwiek. Chyba że dany zagraniczniak będzie płacił państwu spory podatek by potem emerytury były większe dla Polaków.

użytkownik usunięty
nudecroft

Trump też nie lubi muzułmańskich imigrantów i chce postawić mór na granicy z Meksykiem. Głosowałbym na Trumpa pomimo że nie jest idealnym kandydatem na stanowisko prezydenta światowego mocarstwa. A jeśli przywódca bardziej dba o imigrantów niż o bezpieczeństwo własnych obywateli to powinien trafić do więzienia. Wsadziłbym Merkel do więzienia tak samo jak tych wszystkich bojowników islamskich którzy pewnie będą wracać do europejskich krajów. Każdy obywatel który zaciąga się do armii obcego państwa a ISIS jest państwem jest zdrajcą i powinien trafić na długie lata do więzienia.

No cóż, co prawda to prawda. Coś jest niedobrego z tym światem. Ostatnio jakiś Polak zaciągnął się do rosyjskich separatystów, nie żebym go krytykowała i powiem więcej jeśli poczuł się dzięki temu lepiej to czemu mieliby mu zabronić tego. W sumie dobrze zrobił.

Nie może tak być że Unia dyktuje warunki Polsce ale o tym mówił nawet Zbigniew Stonoga w jednym ze swoich filmików. Kiepsko wygląda sytuacja w Polsce i jeśli nie przywrócą monarchii absolutnej i nie posadzą kogoś mądrego i sprawiedliwego na stołku u władzy to będzie źle.

użytkownik usunięty
nudecroft

Ja bym chciał repolonizacji mediów. Mam dość słuchania tego bełkotu na Tefałenie. Dzisiaj znów przejmowali się losem imigrantów z dżungli w Calais, z Trumpa robią rasistę a na deser zaprosili platformersa żeby pojechał trochę po pisie i jego współpracy z Orbanem.

Lepiej nie oglądaj TVN'u ja nie oglądam tego szajsu.

użytkownik usunięty
nudecroft

Oglądam czasami tylko Asia Express i Top Model. Z programów o gotowaniu wolę jednak Bake Off. Programy informacyjne TVN24 to jest wielkie pranie mózgu poprawnością polityczną i hejtem na pis a programikem przodującym w hejcie na pis jest szkło kompaktowe. Łączą tylko ludzi najeżdżających na pis:) Ogólnie TVn to jest telewizja pseudo elit która myśli że jest lepsza i mądrzejsza od reszty społeczeństwa.

Dobrze powiedziane, już od dawno nie oglądam TVN'u bo to szkodliwa stacja no ale sam wiesz lepiej.

użytkownik usunięty
nudecroft

Najlepiej jak relacjonowali przypłynięcie tych tzw. uchodźców. Wychodzą na plażę same byczki ze smartfonami a dziennikarz mówi do widzów "proszę państwa właśnie przypłynęli biedni uchodzcy wojenni z Syrii". Albo jak były marsze tych narodowców to TVN mówił że sami naziści i rasiści ale jak policję zaatakowali lewaccy anarchiści to mówili że to już pewnie wina pisowskiej policji:)

No cóż, samo życie. Tak być nie powinno a jednak jest, to się w głowie nie mieści co tu się wyrabia no ale co tu zrobić? Co tu można zrobić? Niewiele, w tym sęk. Kiepsko to wygląda.

użytkownik usunięty
nudecroft

Demokracja okazuje się słabym ustrojem gdzie można korzystając z wolności słowa prać ludziom mózgi poprzez środki masowego przekazu. Czy PO rządziłoby przez osiem lat gdyby nie mieli mediów po swojej stronie? Gdzie w imię poprawności politycznej można komuś zatykać usta np. w Niemczech wlepiają kary za nieprzychylne komentarze odnośnie tych tzw "uchodzców" można iść nawet siedzieć. Władza jest toksyczna i z czasem ogłupia. Platformersi pod koniec swoich rządów też już mieli zapędy autokratyczne, zakazywali marszów antyimigranckich, pewnie sprowadziliby teraz nam tysiące tych imigrantów bo przecież ciocia Merkel każe.
Co do Trumpa to według amerykańskich mediów które są zazwyczaj przychylne Clinton to Trump już przegrał. Moim zdaniem trochę za wcześnie ogłosili zwycięstwo bo jak ludzie już widzą tą popelinę medialną to i tak pójdą na Trumpa nie zważając na jego kontrowersyjne wypowiedzi i niepełne kwalifikacje na stołek prezydenta. Będzie reakcja odwrotna i Trump wygra, może to być zaledwie kilka procent ale jednak. Ja obstawiam taki scenariusz ale nie wiem jak żyją ludzie w Stanach to tak sobie tylko zgaduję. Na TVN-ie bazowali na Nowym Jorku i mówili że to przecież serce USA i ludzie są tam za Clinton ale przecież gdyby wybory były w samej Warszawie to PIS też by przegrał a głosy rozkładają się na cały kraj i nie wiadomo ilu ludzi jest zdesperowanych i rozczarowanych polityką demokratów i Obamy.

OK, zaraz sobie to przeanalizuję i pogadamy.

użytkownik usunięty
nudecroft

Spoko, mam czas:)

No więc jeśli chodzi o Trumpa to tak myślę, nie wiem na ile to prawda, tak więc myślę że faceci będą solidarni z Trumpem a kobiety raczej konkurują z innymi kobietami a więc kobiety będą raczej za Trumpem ale zaznaczam że to tylko moja teoria. Trump powinien wygrać te wybory choć moim zdaniem lepszym kandydatem byłby Dr David Duke.

Obama jest raczej tutaj tylko figurantem coś jak Herodot w Rzymie. Obama robi to co mu karzą i tak tańczy jak mu zagrają, to żaden prezydent.

Wracając do Trumpa to aż tak bardzo nie zależy mi kto wygra te wybory bo czy w ogóle zmieni to coś w Polsce? Chyba nie. Czy Trump zniesie konieczność posiadania wizy do Stanów, raczej nie. A zatem trzeba sobie postawić ważne pytanie, czy Trump gdy wygra te wybory poprawi coś na korzyść Polaków czy nie? Osobiście myślę że nie ale to tylko moje zdanie.

użytkownik usunięty
nudecroft

Co do wyborców Trumpa to moim zdaniem popierają go głównie biali obywatele USA i to bez znaczenia czy to mężczyzni czy kobiety. Z kolei Clinton popierać będą głównie kolorowi i LGBT. Obama bezpośrednio może dużo tu nie zdziała ale za to jego żonka skutecznie szczuje i tworzy podziały rasowe. Moim zdaniem zwycięstwo Trumpa będzie ostatecznym sygnałem na zmianę kierunku w całym cywilizowanym świecie co spowoduje rozpad Unii Europejskiej oraz niechęć i zamknięcie się na imigrantów. Na pewno osłabi to też pozycję gadzinówek w stylu TVN. Jeszcze odnośnie prania polakom głów poprawnością polityczną na TVN-ie. Kiedy rządziła platforma polacy byli otwartym i tolerancyjnym narodem, jednak gdy tylko wygrał pis dla gadzinówek wszyscy polacy nagle stali się rasistami i ksenofobami. Trzeba ich więc indyktrynować poprawnymi politycznie treściami i mówić na całej arenie międzynarodowej jacy to zli są polacy i jacy z nich rasiści i ksenofoby. Jedna wielka obłuda.

Nie wiem czy pamiętasz o tym ale TVN zostało wykupione przez zagraniczne konsorcjum a więc nawet jeśli PiS wygrał i on rządzi to mimo tego PiS nie będzie mógł sterować TVN'em bo już TVN nie jest polskie a więc co się wiąże z tym? Ano to że TVN nadal będzie obrzydzał nam PiSowców oraz mówił o PiSie jak najgorzej. Takie jest moje zdanie a teraz posłucham Twojego.

użytkownik usunięty
nudecroft

Moim zdaniem TVN jest stacją zupełnie niewiarygodną i stronniczą. Otwarcie wspiera Swetru we wzroście poparcia i jego dojściu do władzy. Krytycy publicznej nazywają TVP TVPisem, co w sumie jest w tym trochę racji. Teraz TVP idzie z linią PIS-u i unika krytyki rządu ale z drugiej strony nie ma aż takiego hejtu na konkurentów tak jak robi to TVN. W wiadomościach nabijają się z ciągłych wpadek Swetru i jego nieudolności w kreowaniu siebie na przywódcę opozycji operującego inteligentną ironią no ale nie ma też takiego hejtu jak na kaczora w TVN. Za to wpadki Swetru są faktem choćby nie wiem jak tego polityka osładzał. TVN to jednak ciągły niekończący się stronniczy hejt na PIS na każdym kroku, nawet jak przyjdzie polityk pisu i obok siedzi polityk peło albo nowoczesnej to zawsze dziennikarz tvn będzie najbardziej atakował polityka pisu. Na dodatek TVN broni matactw Gronkiewicz. Właściwie będą bronić chyba każdego matactwa opozycji które jest na korzyść pisu. I jeszcze odnośnie krytyków TVPis. Nie przeszkadzało wam w ogóle jaka była tvp za rządów peło? Pamiętam jak raz Gliński się wypowiadała w tvp to go ostro dziennikarka zaatakowała, nie dała mu dojść do słowa i traktowała jak jakiegoś uczniaka. To była tvp za peło a teraz ludzie nazywają tvp, tvpis. Zalecam więcej obiektywizmu, mniej ideologicznego zaślepienia. Telewizja publiczna zawsze była zagarniana przez ekipę która doszła do władzy i widocznie po dojściu do władzy wszystko pozostało po prostu po staremu ale dopiero teraz niektórzy ludzie robią z tego jakieś wielkie halo.
I jeszcze co do tych ostatnich czarnych marszy to mam wrażenie że opozycja chce za pomocą tych kolejnych protestów urobić sobie pop prostu albo inaczej zaprogramować pewną grupę potencjalnych wyborców którzy we właściwym momencie na nich mechanicznie zagłosują. A te protesty są już robione nie ważne pod jakim pozorem, ważne żeby były i żeby było ich jak najwięcej.

No i w tym rzecz trzeba mieć własny rozum i nie być podatnym na wpływy innych - tych złych. Dobrze to rozwinąłeś, zgadzam się z Tobą. Zaraz jeszcze prześledzimy to i pogadamy, życzę dobrej nocy.

O, czyli jednak oglądasz ten szajs? Nieładnie :-) Najpierw jedziesz na TVN-owski bełkot, a później przyznajesz, że jednak oglądasz "wybitne" programy typu "tap madl" Oj ta wasza prawicowa hipokryzja :-)

nudecroft

Chciałam przypomnieć, że jesteście ba profilu filmowym, a nie popleczników Pisu.

grazyna_gajecka_gg

Tak wiem, to forum filmowe ale czasem rozmowa schodzi na inne tory na co nie mamy wpływu ale tym się nie przejmuj bo nie ma w tym nic złego.

użytkownik usunięty
grazyna_gajecka_gg

Tak wygląda KODziarska wolność słowa.

Zgadzam się z twoją opinią. Uważam, że to duża przesada ta nagonka na Trumpa. Ostatnio nawet dostałam emeila(a ja w Polsce mieszkam), iż powinnam oddać swój głos w celu obalenia prezydentury Trumpa.

Uważam, że artyści nie powimni się wypowiadać na temat polityki bo polityka potrafi najbardziej podzielić ludzi. Robert zachował jak prostak wulgarnie atakując Trumpa, a nie dawno odmówił wspólnego zdjęcia z Arnoldem Schwarzzenegerrem dlatego, że Arnold poparł kandydaturę Trumpa.
W zwycięstwie Trumpa pomogłi sami celebryci, artyści itp. Przezydenta wybierają wszyscy obywatele nie tylko sławni ludzie.
Aersol to prawda ludzie czasami zapominają, że artyści to też ludzie, którzy nie muszą być w życiu prywatnym ideałami. To PR zadbał o to, że Robert był postrzegany za mądrego mężczyznę. Pamiętam te podsumowania z wywiadów mężczyzna, który mało mówi to prawdziwy mężczyzna. Teraz wiem, że te odpowiedzi De Niro TAK i NIE oznaczały jego braki wiedzy. Jean Reno, gdy został zapytany czy zna znaczenie słowa Ronin nie miał problemu z wyjaśnieniem, Robert De Niro powiedział tylko, że nie wie.

użytkownik usunięty
Nuno33

Tak samo jest u nas. Jak słyszę w telewizji propagandę TVN-u i mądrości Bronka i Wałęsy to aż chce mi się dalej głosować na pis chociaż dużo to z nich nie mam. Jedyne co mogę powiedzieć to że dziękuję TVN za to że wciąż przekonuje mnie żebym dalej głosował na PIS.
A jak jeszcze słyszę te wsparcia lewacko liberalnych polityków przez bogatych celebrytów to dostaję skrętu kiszek. Beyonce i Lady Sraczka dostają grube miliony za to że pierdną kilka sekund w jakiejś korpo reklamie a potem wygłaszają swoje mądrości na temat polityki. Na szczęście to jeszcze zwykli ludzie wybierają a nie tylko te klauny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones