Roger Allam

7,1
2 248 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Allam

Nikt z was nie polubił tego tajemniczego pana? W "Tamarze i mężczyznach" wzbudzał u mnie
wstręt od pierwszych minut filmu. Niesympatyczna postać i zarazem genialna rola. Poza tym,
przepełnia go "brytyjskość" w każdym calu, uwielbiam jego akcent. No i świetnie zagrał w
"Kobiecie w Czerni". Any more questions?

Ultor

Polubił, polubił. A słuchać go uwielbiam w "Cabin Pressure" :)

The_Carnival_Is_Over

Douglas! <3

The_Carnival_Is_Over

najnowsze odcinki Cabin Presssure z serii nr 4 do usłyszenia na BBC Radio 4 w środy o 19.30 naszego czasu :)

justaaaa

Hey. Chief.
I might be wrong, but I think you used tripple S in the word 'pressure'.
That makes me feel.. pressure to just let you know. One thing you could do is to realize that the 'pressure' word is supposed to contain only two S letters. How does that sound to you?

Nikt nie ośmieli się zaprzeczyć, że Dougie to najlepszy steward w historii MJN Air (...lines)!

Ultor

Dorzucam swoje skromne uwielbienie do tego pana:)

Ultor

Jest wspaniały. Douglas jest moim ulubionym kochanym draniem (wiecznie biedny Martin). A wiecie, że ten pan grał w Les Miserables? W wersji teatralnej. Podobno był świetny (nie wątpię).

Czasami mam wrażenie, że on jest bardziej brytyjski niż sama Brytania. Cudowny głos.

Ultor

Hipnotyzujący, magnetyczny, głęboki głos. Ach...

Ultor

miałam okazję obejrzeć w ostatnią niedzielę na żywo pana Allama w roli głównej na deskach teatru The Globe w Londynie w szekspirowskiej sztuce The Tempest / Burza ... niesamowicie utalentowany aktor :) na żywo jeszcze lepszy niż na ekranie :) ... no i ten głos w połączeniu z brytyjskim akcentem ... zabójcza mieszanka ;)

justaaaa

:D Farciara!

Ultor

Warto również zwrócić uwagę na jego interpretację roli Javerta w scenicznych Nędznikach :)

użytkownik usunięty
Ultor

Wspaniały aktor. Pozdrawiam.

Ultor

Jest Świetny!... To znaczy, ten jego brytyjski akcent. <3 Najbardziej podobał mi się w Złodziejce książek. Tą scenę z pociągiem, na samym początku, mogłabym oglądać nieskończenie wiele razy, tylko dla jego kwestii! ^_^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones