Roman Wilhelmi

8,6
17 529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roman Wilhelmi

W telewizji nie natknąłem się na żaden program wspominkowy. W necie tez nie uświadczyłem artykułu na ten temat... Wiem, że najwięksi odchodzą po cichu, ale nasza pamięć nie może kroczyć tą samą ścieżką. Pamiętajmy nie tylko o ogrodach, ale i o ich władcach.

turtom

Wielki aktor!!! Przyznam Ci racje, nie widzialem zadnego artykulu na Jego temat

Dzyzys

Witaj,
denerwuje mnie ta niepamięć. Dobrze, że ktoś w ogóle odwiedza stronę poświęconą ostatniemu Aniołowi.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
turtom

niestety
taka rzeczywistość dzięki politykom wybranym przez ciemny lud
ludzie aby przeżyć muszą dzisiaj zapierdalać
a jak muszą zapierdalać, to nie mają czasu aby pamiętać o takich faktach
smutne ale prawdziwe
Pamiętają nieliczni.

Smutne.... Jednak tak dziś jest. Pozdrawiam

turtom

Wielki aktor nie to co ci dzisiejsi, gość umiał zagrać każdego w alternatywach gospodarza takiego żę jak sie go obejrzało to sie go nie lubiło a prywatnym śledztwie również dobrze grał naprawdę w każdym filmie poznawaliśmy go na nowo

filmo_filmweb

A jak świetnie się odnalazł w roli KND

turtom

oj prawda. Jak dzis pamietam moj zal gdy dowiedzialem sie o jego smierci. Pamietam go dobrze ze scen teatralnych...swietne role, rownie dobre jak filmowe.

turtom

Skandal !

turtom

Zgadzam się niesamowicie utalentowany aktor i bardzo przystojny facet!!!!

alexaaa

Wielki aktor. Pamiętajmy!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
turtom

też mnie to zastanawia jak mozna było zlekceważyc sylwetke bodajże najlepszego polskiego aktora(przynajmniej ja tak uwazam) w tak okrągłej rocznicy..... aczkolwiek jakis dokument w tv widziałem w tym czasie..... jezeli chodzi o ranking filmwebu to z całym szacunkiem do Pacino , ale panu romkowi to mógłby buty wiązać.....

stjopan82

Przykre jest to, że mija parę lat i człowiek pozostaje tylko w sercach grupki ludzi... Pamiętam, jak hołubiony był choćby Bardini, a w ostatnich latach cisza. Czy wielki Łomnicki... A może tak ma być? W końcu ten celebrycki grajdołek nijak nie pasuje do prawdziwych artystów, geniuszy. Dajmy na to Riedel. Czy ktoś widzi go jako jurora w voice of poland? Albo na okładce vivy?.... Pozdrawiam

turtom

ja

turtom

Ja również bym widział, gdyby żył

turtom

Z bardzo prostego powodu. Dzisiejsze media (oprócz polskiego radia) bazują na krzyku, hałasie i sensacji. Pan Wilhelmi do tego syfu po prostu nie pasuje. Najlepiej, żeby było dużo seksu i krwii.

MibuPL

powód jest inny nie był żydem więc jego talentu nie ma po co wspominać

turtom

Oby 25. rocznica nie przeszła bez echa i przypomnienia o tak dobrym aktorze i człowieku.

turtom

Facet miał trudny charakter, tak jak wielu geniuszy. Wiele osób z tzw. środowiska zraziło się do niego. Ot i powód.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
turtom

widać nie był żydem

turtom

Jestem dumny ze byl z Poznania swietny aktor

turtom

O Gustawie Holoubku
Też nic nie wspominają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones