Rory Cochrane

Rory K. Cochrane

6,9
3 075 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rory Cochrane

"Right at your door"-film inny niż wszystkie a rola Rory'iego po prostu świetna... Sytuacja bohatera jest niecodzienna i bardzo naładowana emocjonalnie-w tej roli krzyżują się wszystkie odczucia z jakimi ludzie mają do czynienia... Ekstremalna sytuacja wzbudza w człowieku sprzeczne uczucia-i z tą wyjątkowo wieloznaczną kreacją aktor poradził sobie świetnie... Po prostu odpowiedni gość na odpowiednim miejscu... Ambitna rola, czego nie można powiedzieć o roli a właściwie nie tyle o roli co raczej o postaci Speedle'a z CSI: Miami. Przyznaję, że po odejściu tego aktora ten serial dla mnie sporo stracił, ale nie dziwię się decyzji o zniknięciu z obsady... Ta rola stała w miejscu a jeśli chodzi o sposób "uśmiercenia" Tim'a to scenarzysta chyba musiał być zdrowo najarany przy pisaniu scenariusza do tego odcinka-kurde tak się nie uśmierca jednego z głównych bohaterów-po obejrzeniu pierwszego odcinka trzeciej serii miałem wrażenie, że twórcą serialu chodziło o to żeby pokazać, że faktycznie to sam Speed był sobie winny, że poniósł śmierć... Może to zemsta za decyzję o opuszczeniu serialu... Po prostu mi się to jakoś tak nie podobało... Ale to tylko moje zdanie...

archi88

Zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100%. Trzeba mieć charakter i ambicje, żeby zrezygnować z wygodnej, acz nieambitnej roli i spróbować czegoś innego. Rory tak zrobił zrezygnował z dalszego udziału w CSI:MIAMI, aby móc zagrać w ambitniejszych produkcjach. Zagrał potem "Right at your door", "Scanner Darkly" i w miniserii "The Company" (nie wymienionej w filmografii) gdzie według mnie był fenomenalny. Co prawda jako Tim Speedle też mi się podobał, ale jego decyzje trzeba uszanować. Aha Mam nadzieję, że dostanie jeszcze dużo ról i będzie o nim głośniej.

archi88

niestety większej kariery nie zrobił. a szkoda bo go lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones