Ruby RoseIII

Ruby Rose Langenheim

6,7
6 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ruby Rose

Na pewno wyróżnia się w tym nudnym środowisku celebrytów

No zdecydowanie. Jedna mina, jedno spojrzenie = 10 filmów akcji. Wyróżnia się.

RealKalps

Przesadziłem że 10 filmów akcji, moja wypowiedź będzie bardziej aktualna za 3 lata.

Moim zdaniem jest strasznie podobna do Andy'ego Blacka, zupełnie jakby byli bliźniakami.

prezes_maciek

chyba tylko przez włosy, twarz ani troche

Właściwie to jakoś się specjalnie nie wyróżnia, bo jest lesbijką, czego akurat nie brakuje w tym środowisku

użytkownik usunięty

I na 100% jest lesbijką...

No i co związku z tym .

Lubię laskę. Fajnie zagrała głuchoniemą zabójczynię w "Johnie Wicku 2". No i - jak wierzyć ostatnim przeciekom, przeżyła konfrontację z Baba Yagą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
FrankSerpico4455

Trochę tolerancji, geje i lesbijki byli, są i będą i nie musisz tego popierać, ale zrozumieć i pogodzić się z tym faktem.

To niech sobie będą co mnie to obchodzi XD

użytkownik usunięty
FrankSerpico4455

To jak cię nie obchodzi, to nie pisz o niej: obrzydliwa, zboczona, itp.

Śmieszy mnie że gada się o tym że mężczyźni boją się "silnych niezależnych, pewnych siebie kobiet". Często taka kobieta jest wulgarna, chamska i bez kobiecości. Mężczyzną się po prostu nie podobają takie kobiety bo oni widzą nie kobietę ale faceta z piersiami.
To tak jak kobiecie nie podoba się wrażliwy pipeusz który martwi się losem całego świata, chodzi z struty i jedno słowo niszczy jego pewność siebie... Kobieta wtedy widzi babe z wiadomo czym i też jej się to nie podoba...
Poza tym ja też mogę grać silnego w świecie gdzie nie ma podstawy mocnej by te siłę okazać (wojna itp.)
Szanuje to np. rosyjskie kobiety-snajperzy z bitwy Stalingradzkiej albo sanitariuszki z Powstania Warszawskiego - bo te kobiety naprawdę były silne, bohaterskie, narażały życie.
Słowa nie poparte czynami są nic nie warte...

A twoje zdj to ty? Jesteś żydówką? :3 :3 :3

użytkownik usunięty
FrankSerpico4455

Dla ciebie mogę być :)

Chodzi mi o prawdę a nie o to czym możesz być dla mnie...

użytkownik usunięty
FrankSerpico4455

Ok, jesli tak bardzo chcesz wiedzueć, to jestem pół Iranką (czyli pochodzenia perskiego)

Faktycznie widać to po nosie :3 XD

użytkownik usunięty
FrankSerpico4455

Jest duży, to fakt ale mój własny :)

ale nie ma 6, chociaż zdj małe trudno więc porządnie wywnioskować...

użytkownik usunięty
FrankSerpico4455

No tak, a gdybym była facetem to pewnie miałbyś mi czego zazdrościć, bo przecież duży nos oznacza dużego.... :)

Nie wierzę w takie internetowe historie dziejowe. Hitler też generalizował żydków i wiemy co się stało...

Prawda. Jest bardzo ładna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones