Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,3
99 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling
cizia1981

Aktor mierny. Nie porównuj do mistrza de Niro, no błagam...

*K0ras*

Nie porównuje zrozum chodzi o mimikę obejrzyj z nim all good things to zmienisz zdanie, uważam ze aktor dobry ale nie jest ani de niro ani dicaprio wiadomo

*K0ras*

DeNiro miał genialne kreacje ale tez bardzo słabe i tez gra podobnie w większości ról

SensationTMF

Mimo to DeNiro nawet jak grał słabo, wypadał minimum dobrze - taki typ człowieka-aktora. :)

*K0ras*

Kolejny ekspert, mierny to jesteś Ty. No mistrz de Niro ostatnio daje popis grając w cienkich komediach dla jełopów.

cizia1981

Tytuł powinien raczej brzmieć - każdy aktor o ograniczonym warsztacie to aktor jednej miny.

ikcibaZlewaP

Dokładnie. A jeśli ktoś argumentuje że "przecież taki styl grania Goslinga pasuje do pewnych filmów" to chyba trzeba ludziom przypomnieć dłuugą listę aktorów i aktorek przez duże A którzy potrafią zagrać wszystko i kogokolwiek, wchodząc w całą gamę ludzkich emocji, zachować itd. Twarzą, głosem-całym ciałem. i robią to od początku swoich karier, nie wtedy gdy dopiero "dojrzeją".

whitestripes_333

jestem ciekaw czy inni aktorzy zagrali by tak obłędnie oficera K jak to zrobił Gosling. Myśle ze nie

SensationTMF

Obłędnie? Przecież on tam tylko chodził z kamienną twarzą, patrzył i wypowiadał kwestie, bo graniem tego nawet nazwać nie można.

Michalq

Według ciebie granie mimiką twarzy to nie aktorstwo ?

SensationTMF

Mimika? Gdzie u Goslinga masz mimike? W którym momencie? Mimike zobaczyłem dopiero u Harrisona Forda. Różnica między tymi aktorami jest kosmiczna.

Michalq

nie rób sobie jaj bo harrison ford najlepsze lata ma juz za sobą i gra przeciętnie

SensationTMF

Dokładnie a mimo to Gosling mu nawet do pięt nie dorasta.

Michalq

Denerwuje mnie jak ktos ocenia aktorstwo w ten sposób. Tez mam aktorów których nie lubie ale jak zagra dobrze chociaż w jednym filmie to potrafie dana osobe docenić., a gosling miał kapitalne role np w filmie Drive

użytkownik usunięty
SensationTMF

Jako K był naprawdę dobry, w Drive też ujdzie, ale jego najlepsze role to te z Fanatyka, Blue Valentine i La la land.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SensationTMF

"Obłędnie"? wtf

cizia1981

Argument typu " aktor jednej miny " świadczy do bani o autorze . Jakaś merytoryka może dla odmiany .

maciekb80

Argumentem udowadniającym, że Gosling jest drewnem aktorskim jest jego najwyżej oceniona rola na filmwebie. Pamiętnik i ocena 8,8 pokazuje tylko hipokryzję tutejszej społeczności, założę się, że ta ocena jest w dużej mierze tak zawyżona przez rozmarzone gimnazjalistki, które nastukały mu dziesiątek. Prawda jest taka, że w tym filmie Gosling tylko stał i ładnie wyglądał, ciągle ten sam wyraz twarzy, zero emocji, tylko jedna i ta sama zakłopotana buźka.

Jon_Polito

Polemizujesz nie z tym argumentem :)

cizia1981

Akurat Willis od czasu do czasu próbuje zmieniać wyraz twarzy, ale z reguły nad efektami można tylko płakać.

cizia1981

Goslinga postawic obok d de niro to grzech kolego.... A mimikę najlepsza ma DD Lewis

neero

A co powiecie Kristen S Miss Zatwardzenia

cizia1981

Zgadzam się z Twoją opinią. Porównywanie aktora grającego 20 lat z aktorami z 40 letnim stażem uważam jednak za błędne.
Ryan przy sześćdziesiątce będzie miał siwiznę, zakola, tiki nerwowe, zmarszczki, przytyje, zgarbi się itp. To będzie czas gdy okaże się, że potrafi grać twarzą :).
Oto moja skromna subiektywna ocena...

cizia1981

Masz racje. Każdy akor ma swoje miny. Nawet nicolson .

makkenzi

Nicholson to koronny przykład gościa który ma wyćwiczone kilka min w repertuarze.

cizia1981

nie niektórzy aktorzy umieją poruszać twarzą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones