Ryan Guzman

7,9
3 092 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Guzman

Oglądałam wszystkie filmy z Ryanem Guzmanem w rolach głównych jak i pobocznych, uważam, że jest nie tylko piękny, ale również świetnie daje sobie z nowymi rolami. Jakim było przejście z niewinnego tancerza "Step Up 4" i "Step Up All In" na rolę psychopaty "Chłopak z sąsiedztwa". Jest moim ulubionym aktorem/ Mimo nie zbyt dużego doświadczenia uważam że zdaje na 6 w każdym filmie , w którym grał.

GuzmanQueen

Zgadzam się. I ma takie ładne oczka!
Zastanawiam się, czy by zagrał lepszego psychopatę w ''50 twarzy Greya'' niż Jamie Dornan.
Nie lubię za bardzo filmów z J.L. ale dzięki Guzman'owi film... się spodobał, psychopata w końcu musi być przystojny. Najlepszy był moment, kiedy to wbiła mu w oko strzykawkę.
SU4 - uwielbiam! Przez niego mam ochotę zacząć tańczyć, a potem mieć własny zespół.
Ryan najlepszy (oczywiście zaraz po Ian'ie Somerhalder'ze - jak dla mnie) :D.

GuzmanQueen

Ty wogole wiesz jakie sa atrybuty kunsztu aktorskiego, bo jakbys cokowliek wiedziala o prawdziwym aktorstwie, to bys tego pseudo aktorzyne nie nazwala aktorem.
Polecam sprawdzic przykladowo aktorow ponizej, to mzoe dowiesz sie na cyzm polega zawod aktora :
- Al Pacino
- Harvey Keitel
- Robert De Niro
- Denzel Washington
- Samuel L. Jackson
- Christian Bale
- Bryan Cranston
- Christoph Waltz
- Daniel Day-Lewis
- Gary Oldman
- Mads Mikkelsen
- Sam Rockwell
- Woody Harrelson

master_of_vinyl_donuts

Ryan jest rewelacyjny. A ciebie master chyba zazdrość dopadła. Bo zawsze krytykowani są przystojni aktorzy lub piosenkarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones