Sônia Braga

Sônia Maria Campos Braga

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/9294/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":1287,"rate":7.625485625485625,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/9294/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":63,"rate":7.111111111111111,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,6
1 287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sônia Braga
  • Zaskoczony jestem, że o tak utalentowanej i uznanej aktorce napisano w sposób krytyczny i seksistowski, odnosząc się do jej życia prywatnego.

  • Fauranix I ten tekst: KRADZIONE NIE TUCZY!
    No właśnie zaskakujące że ktoś to zaakceptował. Tymbardziej że zanim jeszcze nauczyła się mówić po angielsku zdobyła swoją pierwszą dużą rolę w „Kiss of the Spider Woman”, gdzie zresztą była świetna. Sonia była pierwszą aktorką z Brazylii nominowaną do Złotego Globu, Emmy i nagrody BAFTA ale lepiej napisać że „nie talentem się wsławiła”. Związek z Redfordem napewno w jakiś sposób jej pomógł (bo w końcu to z myślą o Niej nakręcił „Fasolową Wojnę”), no ale kto w tych czasach nie ma znajomosci? Samą aktorkę bardzo lubię. W „Aquariusie” zagrała chyba rolę życia.

  • Fauranix A tak swoją drogą to na prędce przeszperałam google i te opowieści jakoby Sonia Braga rozbiła małżeństwo Redforda pojawiają się tylko na polskich stronach. Mało tego Oni rzekomo poznali się dopiero w 1986 roku kiedy Redford był już po rozwodzie.