Sam Heughan

8,3
5 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Heughan

płytkie to i takie proste ale nie da się oprzeć jego rudym lokom w Outlander

nunax4

Hahaha zgadzam sie. Słowami panny Jeziorkowskiej. Uwielbiam go:" i na koniu i po szkocku";)

ignis_2

Ach ci Szkoci... :)

nunax4

No, jest przeuroczy ;3

Ada902

A tak wracając co do jego urody. Oglądając sobie ,,bajkowe boze narodzenie" na taki pomysł wpadłam.Jak widzialybyscie Sama jako Bonda? Za pare lat tak kolo40tki. Jest wysoki i wysportowany.nadawalby sie do lania po mordzie jako twardziel w garniturze?

ignis_2

Bond jest Brytyjczykiem, nie Szkotem :)
a tak poważnie to nie myślałam o nim jako o Bondzie, ale myślę że dałby sobie radę :) i mam nadzieję, że posypią mu się jakieś większe propozycje filmowe po Outlander. No ale, ale... Jeszcze parę sezonów tego jakże cudownego serialu przed nami (a przynajmniej mam taką nadzieję):)

nunax4

W ,,skyfall" pokazano, ze Bond ma szkockie korzenie. Ale to nie ma nic do rzeczy. W Bondów wcielają sie w koncu aktorzy z imperium brytyjskiego.
Sean Connery tez jest Szkotem, a Bonda zagrał.

ignis_2

oj tak w Bondzie za parę lat mógłby namieszać :D

nunax4

Bond był Szkotem, co było wyjaśnione i w książce i w filmie jak wspomniała @ignis_2
Ja go nawet widzę jako Bonda za jakiś czas, szczególnie z tym jego uśmieszkiem ;-)

nunax4

@nunax4 Mam nadzieję, że po 8 latach od napisania komentarza już dowiedziałaś się, że Szkoci to także Brytyjczycy, więc Sam jest Brytyjczykiem. Szkocja to część Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii, które znajduje się na wyspie Wielka Brytania. Każdy Szkot to Brytyjczyk, więc to co napisałaś nie ma sensu :)

ignis_2

Nadawałby się.

użytkownik usunięty
nunax4

Troche slabo pisac o czlowieku, ktorego "kochasz", zapewne rowniez nie znasz, ze jest plytki i prosty.

użytkownik usunięty

Jako że nie mogę edytować oczywiście XD Dlatego nunax4 wiem co masz na myśli, przeczytałam Twój komentarz jeszcze raz i myliłam się i zgadzam się z Tobą ! Sorryyyyy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones