Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Bez dwóch zdań jest kapitalnym aktorem, jednym z moich ulubionych. Postać Boromira zagrał rewelacyjnie. Ale i w inych filmach pokazał najwyższą klasę. Takie filmy jak "Chłopcy z Essex", "Kiedy nadchodzi sobota" czy "Bravo two zero" to w jego wykonaniu majsterszyk. Mało jest takich aktorów którzy potrafią tyle wyciągnąć z granej przez siebie postaci. Sean to potrafi znakomicie. Po prostu czapki z głów... aha, prawie zapomniałbym :] cudownie potrafi uśmiercić granego przez siebie bohatera:] a sceny cierpienia w jego wykonaniu to istne miodzio...

K_i_k_u_c_h_i_y_o

Witam wszystkich fanów Seana BeanaJ ludzie chcielibyście pewnie móc obejrzeć w telewizji całą serię Sharpa prawda? Z tego co się zorientowała puszczało ją TVP1 no to napiszmy do nich, z prośbą żeby puścili to jeszcze raz. Jeden mail nic nie zmieni ale jakbyśmy napisali wszyscy to możeJ napiszcie ze bardzo chcielibyście obejrzeć Sharpa, że wasi znajomi też chcieliby obejrzeć i że mnóstwo innych ludzi też chce to obejrzeć ponawijajcie coś tam jeszcze chyba umiecie np. że po sukcesie władcy Sean stał się bardziej znanym aktorem i że serial z jego udziałem na pewno miałby powodzenie itp. Wymyślcie coś! Możecie wejść na: http://ww2.tvp.pl/tvppl/557.dzialy [ww2.tvp.pl/tvppl/557.dz ...] stamtąd najłatwiej napisać lub napisać na adres widzowie@tvp.pl Proszę was napiszcie do nich może kiedyś wezmą to pod uwagę i puszczą Sharpa w TV. Pozdrawiam wszystkich fanów Seana BeanaJ

Shadowcatkitty

Tu macie ściągawkę z regulaminu TVP: Rozmiar przesyłki pocztowej wraz załącznikami nie może przekraczać 3 MB. W razie konieczności przesłania większego załącznika należy go podzielić na części, na przykład za pomocą dowolnego programu archiwizującego, i przesłać w osobnych listach. Telewizja Polska wprowadziła ograniczenia w przesyłaniu listów elektronicznych. 1. Nie będą odbierane e-maile z serwerów, które pozwalają na rozsyłanie spam-u i umieszczone są w publikowanych spisach RBL. 2. Nie będą odbierane e-maile, w których brak jest nadawcy. 3. Nie będą odbierane e-maile z serwerów, które próbują się podszywać pod inne. 4. Nie będą odbierane e-maile, w których łączna liczba odbiorców przekracza 500. 5. Listy e-mail docierające do TVP są filtrowane przez serwer antyspamowy. Dlatego też jeżeli zawierają słowa kluczowe lub załączniki uznane za niedopuszczalne, będą usuwane bez powiadomienia nadawcy i odbiorcy.

użytkownik usunięty
K_i_k_u_c_h_i_y_o

Jest jednym z mojch ukochanych aktorów. Kocham go całym mojm zwariowanym sercem. Naj bardziej mi się podobał w" Troi" i w
"Annie Kareninie" .Ma wspaniały uśmiech, cudowne oczy.

użytkownik usunięty
K_i_k_u_c_h_i_y_o

Uwielbiam jego sceny śmierci... choć zawsze jest mi smutno.
Jak jest dobry to umiera jak jest zły...to też umiera.
Jako Boromir jest świetny i budzi sympatie w przeciwieństwie do książkowego bohatera!
Jestem jego wielka fanka i dziwi mnie że tak małop osób w polsce wogóle o nim nie słyszało.
Ich strata i tak go kocham!!!!:)

użytkownik usunięty

we wszystkim się zgadzam oprucz jednego:KSIAZKOWY BOROMIR TEZ JES SUPER!!! Sean zagrał go tak jak właśnie wyobrażałam sobie Boromira,nie oddzielam tych dwuch postaci ,bo zarowno w filmie jak i w książce SON OF GONDOR is THE BEST!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

żaden aktor nie umiera tak jak on!!!!!!!!!!!!!!!!nie naprwno nie!!!!!!!!!!!!!

Dopiero od niedawna czytam książkę, na razie doszłam do Morii i wcale nie jestem zawiedziona książkowym Boromirem, jest super, silny, dumny, taki jaki powinien być

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones