Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

ŚWIETNY AKTOR, PRZYSTOJNY (NAWET BARDZO :-) ) !!!!!!!NAPRAWDE LUBIĘ OGLĄDAĆ FILMY Z JEGO UDZUIAŁEM!!!

użytkownik usunięty
ruda33333

O tak szuper:)ja poprostu uwielbiam oglądac z nim filmy,kocham go gdy jest zly i gdy dobry,szkoda tylko ze tak czesto umiera:)

użytkownik usunięty

na pewno, gdybyś go zobaczyła w realu to byś na niego nawet nie chciała napluć, nawet dotknąć długim kijem...

użytkownik usunięty

Z największą przyjemnością poddam się tej ciężkiej próbie. Organizuj spotkanie! Beanstalkerka

użytkownik usunięty

Ja tez chetnie sie zapisze na to spotkanie:)i chetnie dotkne Seana(nie koniecznie kijem):)

użytkownik usunięty

Po Twojej wypowiedzi wnioskuje ze widzialas/les Seana na jakis fotkach na ktorych pewnie wyglagal niezadobrze:)ale wkoncu ma 46 lat:)A moze na zywo?! wytlumacz i sprostuj jesli sie myle.

ruda33333

Jak zbieracie chetnych na to spotkanie to ja tez bym chciala. On jest taki cudowny. Nie ważne ile ma lat.

ruda33333

Zgadzam sie, to super aktor i ma fajne oczy, poza tym świetnie gra nie tylko postacie pozytywne, ale także czarne charaktery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones