Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Boże, jak mnie ta laska wnerwia. Skąd ta wysoka ocena ?! Już lepszą aktorką jest bynajmniej
Miley Cyrus albo Bridgit Mendler.

Niunia520

"Bynajmniej" to przeczenie, więc chcąc nie chcąc powiedziałaś, że Miley Cyrus i Bridgit Mendler są gorszymi aktorkami. Według mnie Selena Gomez niczym specjalnym się nie wyróżnia jako aktorka, ale to też w dużej mierze jest spowodowane rodzajem filmów w jakich miała okazję grać. Nie można się wykazać w komediach dla dzieci/młodzieży. Ja tam nie widzę w niej zupełnie potencjału na fenomen kina, ale może grając w poważniejszych produkcjach stanie się chociaż "jakąś" aktorką, niekoniecznie kojarzoną z Disneyem. Czy jest gorsza od Miley Cyrus i tej drugiej? Trudno mi powiedzieć, bo z Cyrus oglądałam tylko The Last Song,a tej Mendler nawet nie znam, więc nie mnie to oceniać. Uważam jednak, ze warto dla Gomez dać trochę czasu, a może nas zaskoczy.

Niunia520

A dlaczego Cię tak wkurza?? Podaj 3 porządne powody. Nie jestem jej fanką, nie mam zamiaru się kłócić, po prostu chcę znać powody, dla których jej nie lubisz.

Niunia520

zgadzam się ,również dałam 1.

My_Melody

Zgadzam się z munos17 .Myślałam, że Selena wykaże się w Spring Breakers i ogólnie myślałam, że film będzie całkiem interesujący a przynajmniej bardziej interesujący od jej dotychczasowych projektów, ale cóż pomyliłam się;) Uważam to ,,dzieło" za kompletnie dno. Nie rozumiem, dlaczego gwiazdki Disneya kiedy chcą ,,odciąć" się od od produkcji w których grały w przeszłości ( mam tu na myśli komedie dla młodzieży itp.) i sprawić by ich wizerunek wydawał się bardziej poważny zaczynają pokazywać za przeproszeniem dupę. Nie chodzi mi tu głównie o Selene ją jeszcze można zaliczyć do ,,gwiazdek z klasą" ( nie śledzę jej kariery wiem tyle co przeciętny czytelnik Pudelka, wiem prymitywne źródło informacji, ale cóż zrobić:)), ale co do występu Miley Cyrus na VMA (?) to myślę, że każdy wstrzyma się od komentarza:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones