Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Moim zdaniem Selena jest młoda, seksowna i utalentowana (i muzycznie i aktorsko), jednak nie
rozumiem dlaczego wciąż dostaje role w filmach dla nastolatków... Życzę jej, żeby ktoś wreszcie
docenił jej talent i wziął ją do jakiegoś porządnego filmu :)

Shurcky

Selena jest zdecydowanie młoda, naprawdę piękna i zgrabna, do tego całkiem naturalna i wydaje mi się, że głównie dzięki temu "wbiła się" w świat "gwiazdeczek Disney'a", bo wiadomo, że do produkcji Disney Channel poszukuje się głównie ładniutkich dziewczyn, a talent czy jakiekolwiek umiejętności wcale nie są aż tak ważne. (Wyjątkiem jest tutaj może Demi Lovato, która faktycznie ma świetny głos i dobrze śpiewa, aktorsko też radzi sobie nie najgorzej, chociaż daleko jej do ideału- stwierdzam to po "Programie Ochrony Księżniczek"). Selena do tej pory nie pokazała "talentu", który Ty podobno dostrzegłeś/aś- jej piosenki może wpadają w ucho, jednak nie mają głębszego przesłania, a kiedy przyjdzie jej zaśpiewać na żywo, po prostu fałszuje. Z kolei jako aktorka też się nie sprawdza- "granie" Alex Russo to tak naprawdę ciągłe kapryszenie, szydzenie z innych czy wieczne pretensje, to każdy potrafiłby zagrać lepiej czy gorzej. Jak miałam tak 10-11 lat to oglądałam "Czarodziei..." (wtedy ten serial prezentował jeszcze jakikolwiek poziom, nie to co teraz) i Alex mnie irytowała w złym tego słowa znaczeniu- wiele postaci jest zagranych tak, że irytuje, ale jednocześnie przyciąga i sprawia, że oczekujemy na ich pojawienie się (to jest kwintesencja warsztatu danego aktora); z kolei Alex Russo miałam dość i chciałam, aby zniknęła z ekranu. Jak dla mnie ta dziewczyna jest po prostu bardzo ładna, ale talentu aktorskiego nie ma za grosz, poza tym upokarza się publicznie- jakieś kłótnie z Demi, rzekome związki z Bieberem, zamiast na poważnie zająć się rozwijaniem jakichkolwiek umiejętności aktorskich, czy chociażby wyuczeniem się ich. Typowa celebrytka. O wiele lepiej byłoby, gdyby zajęła się modelingiem i nie mówiła zbyt dużo.

Shurcky

Lubię ja jako aktorke, ale nikt mi nie wmówi ze ona ma talent jako piosenkarka

Shurcky

Jako aktorka jest taka zwykła, cos tam pokazała w Spring Breakers, ale to stanowczo za mało, nawet bym nie powiedział, że jakis talent do grania ma.

Może i ma fajne piosenki, szczególnie jej nowy album "Revival" jest naprawdę świetny, ale co zrobić jak dziewczyna śpiewać praktycznie nie umie. Pooglądajcie jej występy na żywo, ona unika jakichkolwiek przeciągnięć, a jak już ma je zaśpiewać to wspiera się playbackiem. W Carpool Karaoke juz tak łatwo nie miała i można było dostrzec momentami, że ona śpiewać nie umie, a bardziej krzyczy.

Ma ładną twarzyczkę i wg mnie powinna zacząć grać jakieś lekkie role, zanim weźmie się za poważne role, myślać że potrafi i stanie się kolejną zbieraczką Złotych Malin.

filmowy_laufer

Myślę, że zbyt poważnie potraktowałeś jej występ w Carpool Karaoke. Zauważ, że Selena nie śpiewa tam "na poważnie", to raczej wygłupy i zabawa.

justlike_that

Każdy tak mówi na jej obronę, tylko czemu na koncertach śpiewa podobnie?

Shurcky

Ma tzw. "baby face" i jeszcze długo będze skazana na role nastolatek. Nie oszukuję się, że jest jakoś tam mega utalentowana, ale to jedna z moich ulubionych gwiazd (w ogóle-czy to muzycznych czy aktorskich), ponieważ na wszystko zapracowała wieloletnią, ciężką pracą. Może i ma znanych znajomych i związek z Bieberem na koncie, ale mimo to cały czas pokazuje, że chce się wdrapać na szczyt nie po ich plecach tylko o własnych siłach. W dodatku jest chyba najnormalniejsza, najmilsza i najbardziej ludzka z tych młodocianych gwiazd. Nie ma z jej udziałem ani jednego skandalu, co przy tych Disneyowskich twarzach jest wręcz czymś niebywałym. Tym badziej żałuję, że tak dużo osób ją wciąż krytykuje lub niedocenia. Choć przyznam, że dopiero rok temu się wpełni do niej przekonałam.

Patianna

Mam podobne odczucia co do niej. Jest chyba jedną z najnormalniejszych gwiazd, ale jednak zawsze haters gonna hate.

Shurcky

Nie jest brana do powaznych rol poniewaz w przeciwienstwie do ciebie nikt nie uwaza ze jest utalentowana, a co za tym idzie to rola zbuntownych, przyglupawych, rozkojarzonych i slodziutkich do porzygu nastolatek to max na co ja stac. Co do urody to kwestia gustu - nie kazdy lubi lolitki

Shurcky

po pierwsze - ciężko ściągnąć naklejkę z napisem "gwiazda disneya"
po drugie - baby face, to też ją ogranicza

Shurcky

ona jeszcze przez kilka lat bedzie grala nastolatki w juesej to standard ze 25-30 latki graja 15-17 latkow

arek2010

odwrotnie niz w krajach europejskich gdzie zdarzalo sie rozbierane sceny grac 13-17 latkom i to nie rzadko jako niby osobom pelnoletnim

Shurcky

I wreszcie stało się ;) Woody Allen zaangażował ją do swojego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones