Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Tak, uciekła w połowie filmu i na koniec już po końcowym montażu ( czy jak to się ustrojstwo nazywa) kazała wyciąć co pikantniejsze sceny ze sobą.
ha, to dajemy 7/10.

Vanessa_H

Hm... interesujące. Skąd ta teoria?

mammoth03

Z googlasów i z tej konfernecji w Wenecji

Vanessa_H

właśnie, skąd wiesz, że kazała coś wyciąć? i w których meijscach miały być te sceny? jakoś nie chce mi się wierzyć, że Harmony Korine zrezygnowałby z czegoś, co jest dla niego w filmie istotne i uległ sugestii nastolatki

sheep_shot

Na konferencji producentów filmu w Wenecji stwierdziła coś takiego: "...Moja rola z początku miała być odwaznmiejsza ale po namyslę zrezygnowaliśmy z kilku scen..."

W necie krążą zdjęcia z planu filmowego jak leży topless a Van zwąchuję z jej przegródki piersiowej jakąś białą substancje, amfa albo koka.

No i te uśmieszki Korrina z Franco jak Selena wspomniała o odważniejszej roli, tez były znaczące.

Nie wiem czy to ona na 100-we bo chyba to też mógł być jej menedżer.

Vanessa_H

ok dzięki, poszukam tych urywek. ale z drugiej strony w Spring Breakers na pewno nie brakuje nagości i obsceniczności, więc trochę grzeczniejsza Selena nie robi szczególnej różnicy

sheep_shot

film z konferncji jest tu na filmwebie

Vanessa_H

Sorry, że piszę tego posta po 2 latach. Te zdjęcia (dokładnie jedno zdjęcie) krążące po sieci to nie Selena tylko inna dziewczyna, ta scena skąd pochodzi jest chyba nawet akurat w filmie. Selena nigdy nie miała scen nago/topless ani scen seksu w filmie. W scenariuszu coś tam podobno było, ale już na tym scenariuszowym etapie wszystko to wycięli.

Vanessa_H

nie potrafiła zagrać zupełnie w tym filmie. jako jedyna tam nie pasowała XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones