Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

błagam dajcie jej w końcu jakąś porządna rolę

martakarol2018

ma ładną barwę głosu ale czy ma aż taki talent to bym nie powiedziała...

ewela_35

W Deszczowym Dniu w Nowym Jorku wypadła bardzo autentyczne i zagrała zadziorną i przede wszystkim naprawdę charyzmatyczną postać :D Widziałem trochę filmów z jej udziałem i nie było żadnego, w którym byłaby ''zła'' - oczywiście to moje zdanie, ale miło widzieć, że z tych wielu negatywnych recenzji nowego filmu Allena, Selena wychodzi cało i niektórzy stawiają ją tam nawet ponad Chalametem. Jeśli chodzi o film Jarmuscha to tam tak naprawdę nie miała tam nic większego do odegrania i po prostu miło się na nią patrzyło, szczególnie jeśli jest się jej fanem (czyt: ja). W filmach Disneya również potrafiła wywołać uśmiech na twarzy, a jej Alex Russo była świetna! <3

martakarol2018

Bez przesady...

martakarol2018

zwykła blachara, a do tego była tego całego Bibera, obrzydlistwo

Wnerwiony

Rozumiem, że można nie lubić jakiegoś artysty, sama chyba poniosłam się moim zauroczeniem niż właściwa oceną jej talentu, ale ten typ negatywnych komentarzy wzbudza we mnie poczucie, że to piszacemu powinnam współczuć. Wnerwiony, może czas ukoić nerwy? Tylko nienawiść i hejt są obrzydliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones