Sergio RamosIV

Sergio Ramos García

6,3
21 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Sergio Ramos

jaki on jest fajny i śliczny, dlaczego nic t u nikt nie napisał ??

anetaa

Bo piłkarza się ocenia po tym jak gra a nie jak wygląda

kunimitsu

Fajny jest, fakt, najbardziej rozbawiło mnie to, że ilekroć strzeli gola (a w sumie jest obrońcą bocznym lub środkowym), to robi fikołki w powietrzu. Efektownie to wygląda. Umie się chłopak zareklamować :P
A z powyższym się zgadzam, bowiem piłkarza ocenia się po grze, tak.
Ale chyba można zauważyć pewne inne aspekty, nie? Skoro ma go Real Madryt, wybulił za niego tyle kasy (on ma dopiero 20 lat!) i już nazwisko Ramos jest znane na całym świecie, to wiadomo chyba, że jest bardzo dobry ;) W piłce nożnej znani są Ci, którzy na to zasługują i myślę, że Sergio jest osobą, która zasłuży sobie na jeszcze więcej i będzie coraz popularniejsza.
Życzę mu tego. Jest świetny!

legends_

Kurczę, on wygląda trochę jak dziewczyna. Są zdjęcia na których naprawdę... ;) Ale co tam, wkońcu to kobiety są piękne, a mężczyźni to brzydkie świnie ;P [żart]

legends_

Twoja wypowiedź jest po prostu genialna. O dupie marynie. To,że ma długie włosy świadczy o jego kobiecym wyglądzie? Chciałabym zobaczyc łączną długośc Twoich szarych komórek-jeśli takowe posiadasz.

Co do Sergio...jestem jego wielką fanką-jak zresztą całej reprezentacji Hiszpanii.Jest świetnym piłkarzem. Dużo bardziej wolę jego niż np.kogoś a'la Cristiano Ronaldo. Pustak z dryblingiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones