Shirley HendersonI

7,2
6 303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shirley Henderson

Ona była po 30 kiedy grała Jęczącą marte... Nie to, ze mi to przeszkadza, czy coś po prostu tylko jestem zdziwiona

Angela4b

Jestem w szoku, obejrzałem właśnie Intermission i wygladała tam jak 14-letnia dziewczynka i pewnie taką grała a miała w rzeczywistości wtedy 38 lat ! A przy okazji o co chodzi z ta jęcząca Martą ? W jakim filmie ja zagrala ?

Robson293

W Harry Potter i Komnata Tajemnic oraz Harry Potter i Czara Ognia, grała Jęczącą Martę, która zamieszkiwała damską toaletę (na bodajże pierwszym piętrze, ale nie mam pewności) dlatego toaleta, ta była opuszczona i nikt z niej nie korzystał do czasu robienia eliksiru wielosokowego przez Harrego i jego przyjaciół. W Czarze Ognia pomogła mu otworzyć to Złote jajo.

użytkownik usunięty
Angela4b

Właśnie oglądam drugą częśc Harrego i teraz dopiero zajarzyłam po jej głosie że to ta aktorka z Poskromienia Złośnicy:P kurcze, tez się zastanawiam jak oni ją odmłodzili, wygląda tu na jakieś 12 lat na moje oko

no na prawdę bardzo trudne, gdy można zrobić z kogoś ducha, stworzyć węża na kilkadziesiąt metrów, oraz chłopaka, którego wypalają od środka promienie światła ^^

Angela4b

to niesamowite ale możliwe :) jedna z moich znajomych mając 38 lat wyglądała na 20 :) dar młodości zapisany w genach

Cadavera

Szkoda, że mi taki dar nie został zesłany :)

Angela4b

Helena Grossówna jako 34 latka w Pawle i Gawle grała 19 latkę, która udawała 13 latkę. :D

Chemiczna

Ostatnio w 3096 dni 14 letnią Natasche grała 31 letnia aktorka... charakteryzacja, czy po prostu geny, ale nie poznałabym.

Angela4b

Też jestem zaskoczona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones