Sigourney Weaver

Susan Alexandra Weaver

8,1
38 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sigourney Weaver
maciekb80

Zgadzam się :):)

maciekb80

oczywiście ,że tak-najlepsza wśród najlepszych

CelineMarie

Miejmy nadzieję , że będzie jeszcze szansa na oscara, bo pasowałby do Jej kolekcji nagród jak ulał.

maciekb80

:):) pasowałaby, ale Akademia żyje własnym życiem :):)

kam001

dokładnie.

maciekb80

Mam nadzieję, że i jej i Glenn wpadnie jeszcze jakaś rola godna uwagi Akademii :)

kam001

Swoją drogą brak choćby jednego oscara u Glenn zakrawa na zbrodnie doskonała . Jej 3 oscary to się należą jak psu buda za : "Fatalne zauroczenie " " Niebezpieczne związki " no za "Albert Nobbs" w której stworzyła role doskonałą . Ale te całe "jury" wolało dac oscara Meryl za zagranie zdemenciałej staruszki . Jak sobie pomyśle jakież to pindy mają oscara , a ile caryc kina nie to może człowieka trafić na miejscu .

maciekb80

Szkoda, że "Modlitwy Za Bobbyego" nie był filmem kinowym, bo za to mogłaby zgarnąć oskara :)

matio14

Oscara*

maciekb80

dokładnie tak jak w temacie, choć wydaje mi się, że nie ma szczęścia co do najnowszych produkcji... Prosi się o Oscara - mam nadzieję, że kiedyś tego doczekamy

tomaszdarwin

Cóż więc czekajmy :)

IzabelaBeata

I czekać będziemy :):)

maciekb80

Dokładnie...zgadzam się :-)

maciekb80

Ją się po prostu chce oglądać :) Ona może i nie ratuje każdego filmu, w którym gra - jak Meryl Streep - ale na jej widok zawsze mi się polepsza humor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones